w

Lili Reinhart dementuje plotki o konflikcie z Sydney Sweeney po niezręcznym spotkaniu na czerwonym dywanie (WIDEO)

Lili Reinhart, Sydney Sweeney - fot. Instagram @lilireinhart @sydney_sweeney
Lili Reinhart, Sydney Sweeney - fot. Instagram @lilireinhart @sydney_sweeney

Viralowy filmik z imprezy zorganizowanej przez Giorgio Armani Beauty w Wenecji przekonał fanów, że celebrytki nie pałają do siebie sympatią. Aktorki szybko zdementowały te plotki.

Lili Reinhart i Sydney Sweeney są bardzo popularnymi amerykańskimi aktorkami. Występują w serialach, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Najsłynniejszą rolą Reinhart jest postać Betty Cooper. Wciela się w nią w serialu Riverdale, który początkowo był adaptacją popularnych komiksów, ale z czasem show zdecydowało się iść trochę inną, mroczną drogą.

Sweeney miała role drugoplanowe w wielu znanych filmach w swojej karierze, ale to postać Cassie Howard w serialu HBO pt. Euforia przyniosła jej prawdziwą sławę. Już w przyszłym roku pojawi się także w filmie produkcji Marvel Studios.

Konflikt Reinhart i Sweeney zażegnany

Obie aktorki pojawiły się w weekend na czerwonym dywanie podczas imprezy Giorgio Armani Beauty związanej z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym w Wenecji. Filmik ze spotkania celebrytek stał się viralem na Tiktoku. Na nagraniu widać jak Sweeney podchodzi do grupy aktorów, wśród których była również Reinhart. Gwiazda Riverdale wita się uprzejmie z nowoprzybyłą, a gdy tylko ta odwraca wzrok, uśmiech znika z jej twarzy, zastąpiony miną, którą można różnie zinterpretować. Wideo sugeruje również, że inny aktorzy, w tym Lucas Gage z serialu Ty, obserwują reakcję Reinhart.

Czy ktoś może wyjaśnić, o co chodzi? – Internauci pytali masowo w komentarzach.

Komentujący podzielili się na dwa obozy. Jedni twierdzili, że Reinhart widocznie nie pała sympatią do Sweeney. Inni natomiast uważali, że sytuacja jest niepotrzebnie rozdmuchiwana i że nic się tak naprawdę nie stało.

Nagranie zyskało taką popularność, że dotarło również do celebrytek. Chociaż żadna z nich nie zdecydowała się bezpośrednio odnieść do plotek o konflikcie, skutecznie położyły kres tym doniesieniom.

Aktorka z Riverdale w poniedziałek dodała na InstaStories zdjęcie z koleżanką z branży. Pozują razem z uśmiechami na twarzach, a w tle widać otaczającą je wodę.

Jeśli będziecie nas potrzebować, wiecie gdzie nas znaleźć – celebrytki podpisały fotografię.

Co więcej, aktorki wybrały się na podwójną randkę w Wenecji. Reinhart i jej partner Jack Martin udali się na kolację z Sweeney i jej narzeczonym Jonathanem Davino.

Czy to oznacza, że viralowy tiktok był tylko niefortunnym momentem złapanym na kamerze?

fot. Instagram @lilireinhart
@aestheticc11113 🤔🤔🤔 #lilireinhart #sydneysweeney #riverdale #euphoria #redcarpet #drama #fyp #foryou #viral #trending #aesthetic ♬ She knows – Luv Laysia
@pantofelek.pl Sydney Sweeney i Lili Reinhart dementują plotki po viralowym filmiku z czerwonego dywanu #pantofelekpl #lilireinhart #sydneysweeney ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Priscilla Presley - fot. Instagram @priscillapresley

Priscilla Presley gościem specjalnym na festiwalu w Wenecji. Zdradziła intymny szczegół związku z Elvisem. „Miałam tylko 14 lat”

Andrzej Precigs - fot. Podlewski/AKPA

Pogrzeb Andrzeja Precigsa. W ostatnim pożegnaniu aktora uczestniczyli ekipa „M jak miłość” (FOTO)