w

Pogrzeb Andrzeja Precigsa. W ostatnim pożegnaniu aktora uczestniczyli ekipa „M jak miłość” (FOTO)

Andrzej Precigs - fot. Podlewski/AKPA
Andrzej Precigs - fot. Podlewski/AKPA

Andrzej Precigs odszedł niespodziewanie zaledwie kilka dni po swoich 74. urodzinach. We wtorek 5 września odbył się jego pogrzeb. W ceremonii uczestniczyli aktorzy związani z M jak miłość.

Andrzej Precigs nie żyje. Aktor znany widzom z roli Zbigniewa Filarskiego w M jak miłość 22 sierpnia świętował 74. urodziny i nic nie wskazywało na to, że coś złego może się wydarzyć. Cztery dni później internet obiegła informacja, że gwiazdor zmarł.

Z wielkim żalem zawiadamiam — chyba jako pierwszy — że dziś wieczorem zmarł w Warszawie mój serdeczny przyjaciel, wspaniały, doskonale wszystkim nam znany aktor Andrzej Precigs. Jest to wydarzenie szokujące, stanowczo przedwczesne, okrutne, bezsensowne – napisał na Facebooku jego przyjaciel, Tomasz Lerski.

Wieść ta wstrząsnęła nie tylko fanami produkcji, ale i aktorami. Katarzyna Cichopek, która przez ponad dwie dekady grała jego córkę, pożegnała go w Pytaniu na śniadanie. Wspominając go przed kamerami, nie była w stanie powstrzymać łez.

To był niesamowicie ciepły człowiek, bardzo rodzinny, mój przyjaciel. Człowiek, którego poznałam 23 lata temu. Jest mi bardzo przykro. Wyrazy współczucia dla rodziny. Andrzeju, tatusiu, żegnaj.

Krótko po tym dotarła do nas informacja, że ostatnie pożegnanie Andrzeja odbędzie się we wtorek 5 września. Z uwagi na to produkcja M jak miłość postanowiła przerwać zdjęcia, aby ekipa serialu mogła uczestniczyć w ceremonii.

Pogrzeb Andrzeja Precigsa

Ostatnie pożegnanie Precigsa odbyło się na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie. Już przed planowaną mszą w miejscu pojawił się tłum żałobników. Wśród nich można było dostrzec Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Pojawili się również bliźniacy: Rafał i Marcin Mroczek oraz Emilia Krakowska. Nie zabrakło też pogrążonej w żałobie żony aktora, Katarzyny i ich córek, Natalii i Emilii z partnerami.

W galerii poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądał pogrzeb Andrzeja Precigsa.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Lili Reinhart, Sydney Sweeney - fot. Instagram @lilireinhart @sydney_sweeney

Lili Reinhart dementuje plotki o konflikcie z Sydney Sweeney po niezręcznym spotkaniu na czerwonym dywanie (WIDEO)

Sławomir Świerzyński - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Sławomir Świerzyński podczas ostatniego koncertu OBRAŻAŁ KOBIETY! Reakcja publiczności może zszokować