w

Potworny wypadek w Uszwi. Oderwana głowa potrąconego pieszego wpadła do samochodu

Miejsce wypadku fot. KP PSP Brzesko (Facebook)

W Uszwi niedaleko Brzeska doszło do makabrycznego wypadku. Kierowca volksvagena golfa śmiertelnie potrącił 59-letniego mężczyznę. Siła uderzenia była tak duża, że oderwana głowa zmarłego wpadła do auta. W wypadku zginął również pies.

W małopolskiej wsi Uszew w środę 6 lipca doszło do potwornego wypadku. Przed godziną 23 kierujący volkswagenem golfem 21-latek z powiatu brzeskiego śmiertelnie potrącił 59-latka na drodze krajowej nr 75. Mężczyzna nie miał żadnych szans.

Głowa 59-latka wpadła do auta

Wypadek był na tyle silne, że leżące przy drodze ciało mężczyzny nie było kompletne. Okazało się, że głowa pieszego oderwała się od tułowia i wpadła do samochodu, który wypadł z jezdni i zatrzymał się w rowie.

59-latek nie był jedyną ofiarą wypadku. Obok tułowia 59-latka znaleziono martwego psa, który najprawdopodobniej towarzyszył mężczyźnie.

Ze względu na traumatyczne przeżycia pasażerowie podróżujący z 21-latkiem zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

W związku z wypadkiem droga krajowa nr 75 została zablokowana na kilka godzin. Na miejscu czynności wykonywali policjanci pod nadzorem prokuratury. Przyczyny i okoliczności potwornego wypadku wyjaśniają śledczy.

fot. KP PSP w Brzesku
fot. KP PSP w Brzesku

Źródło: Brzesko112.pl ; Fakt.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Skandaliczne nagranie sprzed krakowskiej parafii. Księża w środku nocy wychodzili z kobietami

Kompromitująca wpadka TVP Info. Ten błąd powinien zauważyć każdy Polak