w

Podczas suto zakrapianej imprezy, rodzice poczęstowali kilkumiesięczne niemowlę wódką. Nagraniem pochwalili się w sieci. Finał tej sprawy jest bulwersujący

Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @friesenliesel
Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @friesenliesel

Trudno uwierzyć w to, do czego zdolni są ludzie dla kilku minut sławy w internecie. Rodzice z Wielkiej Brytanii podczas suto zakrapianej imprezy poczęstowali kilkumiesięczne dziecko wódką. To, co zrobili urzędnicy, bardzo was zbulwersuje.

Każdemu z nas zdarza się zrobić głupotę lub popełnić błąd, jednak to, czego dopuściła się para Brytyjczyków, mrozi krew w żyłach. Podczas domowej libacji wpadli na pomysł, by uraczyć wódką swoje kilkumiesięczne dziecko. Zadowoleni wszystko nagrywali telefonem komórkowym, a następnie udostępnili wideo w sieci. Internauci zareagowali błyskawicznie i w krótkim czasie do ich drzwi zapukali urzędnicy. Ta sprawa nie powinna się tak skończyć.

Rodzice poczęstowali niemowlę wódką

Para nierozsądnych rodziców pochodzi z Dover w brytyjskim hrabstwie Kent. Widok ich kilkumiesięcznego dziecka pijącego wódkę tak ich rozbawił, że postanowili udostępnić na Facebooku krótkie nagranie z tego zajścia. Widać na nim, jak siedząca na podłodze kobieta nalewa wódkę do kieliszka lub nakrętki, a następnie wlewa trunek w usta maleństwa. Stojący obok mężczyzna ze stoickim spokojem wszystkiemu się przygląda.

Sytuacja ta bardzo zaniepokoiła widzów, którzy postanowili zgłosić zajście opiece społecznej i policji. Funkcjonariusze wkrótce wybrali się pod wskazany adres. Z pewnością wiele osób podejrzewało, że mógł to być jedynie żart i w rzeczywistości w butelce znajdowała się woda, para usłyszała zarzut znęcania się nad dzieckiem.

To jednak nie koniec tej historii. SWNS poinformowało, że wpłacono za nich kaucję i teraz będą odpowiadać z wolnej stopy. Co gorsze, opieka społeczna zwróciła im dziecko! Uznano, że regularne kontrole urzędników zapewnią maleństwu bezpieczeństwo.

Myślicie, że to słuszna decyzja?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Madonna świętuje 64. urodziny, namiętnie całując się z kobietami. „Buziaki z suczkami” [VIDEO]

[VIDEO] Agresywny osiłek zaatakował ratownika, bo ten zwrócił mu uwagę na regulamin. Dostał nauczkę