w

Parę dzielą 53 lata. Miał 18 lat, gdy wziął ślub, a ostatnio świętował 80. urodziny żony. Poznali się na pogrzebie jej syna

Gary, Almeda - fot. Instagram @garyandalmeda
Gary, Almeda - fot. Instagram @garyandalmeda

Dla tej pary wiek nie gra roli. Dzielą ich 53 lata. Wiele osób wątpi w szczerość ich uczuć. Oni jednak nie przejmują się nieprzychylnymi komentarzami. Nie szczędzą okazywania sobie uczuć w mediach społecznościowych. Historia tego, jak się poznali, jest bardzo nietypowa.

Różnice wieku w związkach zwykle nie są dla nikogo dziwne. Zdarza się jednak, że ta różnica sięga nawet kilkudziesięciu lat, jak na przykład w przypadku popularnej piosenkarki Cher, której partner jest młodszy o cztery dekady. Wiekiem nie przejmuje się również ta para. Związek Almedy i Gary’ego od początku szokował, bowiem gdy się poznali, on miał zaledwie 17 lat, a ona…70. Z powodu dzielących ich lat wielu znajomych wątpiło w szczerość ich uczuć. Oni jednak na każdym kroku starają się udowadniać, że jest inaczej. Bardzo aktywnie prowadzą wspólne konto w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ich prawie dziewiętnaście tysięcy użytkowników.

Gary i Almeda wzięli ślub gdy ona miała 71 lat, a on 18

Dużo kontrowersji budzi fakt, że zaczęli się spotykać, gdy Gary miał 17 lat. Z tego powodu musieli też poczekać ze ślubem. Gdy tylko chłopak osiągnął pełnoletność, podjęli decyzję o zawarciu związku małżeńskiego. Almeda miała wtedy 71 lat.

Wielu użytkowników Instagrama jest zaciekawionych ich życiem codziennym, ale to historia pierwszego spotkania pary wzbudza największe zainteresowanie. Małżeństwo poznało się… na pogrzebie syna Almedy. Wyglada na to, że między parą zaiskrzyło bardzo szybko, bo zaledwie kilka tygodni później Gary poprosił ją o rękę.

Zakochani są ze sobą już prawie dziewięć lat. Dawniej bardzo chętnie i otwarcie wypowiadali się na tematy tabu, ale musieli przystopować, bo obserwatorzy zgłaszali ich treści jako nieodpowiednie. Teraz dzielą się kulisami swojego życia prywatnego. Ostatnio na ich wspólnym profilu, mężczyzna złożył swojej ukochanej życzenia z okazji 80. urodzin.

Wszystkiego najlepszego dla najlepszej żony na świecie. (…) Zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Będę pracować do ostatniego tchu, aby ci to dać. Wszystkie moje szczęśliwe chwile to te, które dzielę się z tobą. (…) Jesteś miłością mojego życia i kocham cię każdym uderzeniem serca. Oto święto mojej królowej. Wszystkiego najlepszego, laleczko – napisał.

Mimo że parze zdarza się otrzymywać negatywne komentarze, oni się tym nie przejmują. Na ich Instagramie co rusz pojawiają się nowe wspólne fotki, na których próbują uchwycić swoje uczucia.

Ładna z nich para?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką dwóch cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Ewa Drzyzga - fot. YouTube @TVNStyle

Ewa Drzyzga od porodu zmaga się z poważnym schorzeniem. O wszystkim opowiedziała przed kamerami. Co jej dolega?

Stuart B. - fot. Podlewski/AKPA

Pandora Gate. Stuart B. został ZATRZYMANY w Wielkiej Brytanii. Polska policja wydała oświadczenie