w

Pamiętacie córkę Romana Polańskiego? Skończyła już 30 lat i ma za sobą m.in. walkę z alkoholizmem

Fot. YouTube (Screenshot)

Światowej sławy reżysera Romana Polańskiego nie musimy nikogo przedstawiać. Natomiast jego córka jest już znacznie mniej znana i to również w naszym kraju. Swego czasu było o niej głośno, gdy stanowczo broniła ojca przed oskarżeniami związanymi z gwałtami na młodych kobietach.

20 stycznia córka Romana Polańskiego – Morgane Polański – świętowała swoje okrągłe 30. urodziny. I chodź nie jest reżyserką, to blask fleszy i kamer nie jest jej obcy. Morgane została aktorką, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć ją w kilku głośnych produkcjach.

Wśród nich nie sposób wymienić przede wszystkim „Wikingów„, w których grała rolę córki Karola II Łysego, a na planie filmowym towarzyszył jej nie kto inny jak Ragnar Lothbrok, w którego postać wcielił się Travis Fimmel.

Swego czasu udzielając wywiadu dla „Vivy” Morgan przyznała, że od początku wiedziała, że chce iść w branżę swego ojca. Powiedziała: „Mój tato zawsze mi powtarzał, że największym luksusem w życiu jest praca, która daje ci poczucie wolności. Bez względu na to, czym ta praca jest. Ja wiedziałam, że będę aktorką.”

30-lat i bagaż doświadczeń

Mimo młodego wieku córka Romana Polańskiego zdążyła już zmagać się z bardzo poważnymi problemami, wśród których wymienić należy przede wszystkim alkoholizm. Aktorka zaledwie kilka miesięcy temu publicznie przyznała, że ma z nim problem. W marcu minie trzeci rok od czasu jak w ogóle nie pije.

Nie dzieliłam się tutaj na temat tej podróży, ale czuję, że powinnam to zrobić teraz. By podzielić się nadzieją, jeśli ktoś czuje się bezradny. Aby przypomnieć, że na końcu tunelu jest światełko, nawet kiedy nie widać jego promyka, że możliwe jest życie w wolności, dzień po dniu. Dziękuję z głębi serca wszystkim, którzy nadal trwają przy mnie w tej podróży, prowadząc mnie, trzymając i pokazując mi drogę przez chmury, kiedy sama nie mogę tego zrobić.

Morgane Polański

Morgane aktywnie działa również jako influencerka prowadząc konto na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 120 tys. osób. Jest wielbicielką mody i regularnie spotkać ją można na pokazach oraz fashion weekach.

Podczas jednej z wizyt w Polsce w ubiegłym roku zdradziła, że kocha pierogi. Przyznała również, że czuje się zarówno Polką, jak i Francuzką.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Marek

Fot. YouTube (Screenshot)

Księżniczka Anna nie wytrzymała. Książe Harry usłyszał słowa, które mogły go zaboleć

Krzysztof Skiba opowiedział o odejściu od żony i związku z 26 lat młodszą Karoliną. „Nie chciałem się dłużej MĘCZYĆ”