w

Oto jak Kinga Rusin spędza walentynki. Tego się raczej nie spodziewaliście!

Fot. Kinga Rusin / Instagram

Dziś święto zakochanych, o którym nie mogła zapomnieć również Kinga Rusin. Dlatego wrzuciła zdjęcie ze swoim ukochanym i z wymownym komentarzem.

Kinga Rusin od dobrych kilkunastu tygodni przebywa na Kostaryce. Dziennikarce spodobał się tam do tego stopnia, że postanowiła znaleźć tam dla siebie dom. Po wielu przebojach Kinga w końcu znalazła idealny dla siebie kącik.

Nie mogę się nasycić tym widokiem! Magiczny o każdej porze dnia. Mogłabym się godzinami wpatrywać w tę niczym niezakłóconą, zieloną przestrzeń💚. Nikogo w zasięgu wzroku, za to odgłosy dżungli wszędzie dookoła. – napisała na Instagramie i opublikowała kilka zdjęć ze swojej nowej lokalizacji.

Trzeba przyznać, że okolica jest niesamowita, a sam styl domu również sprzyja poprawie samopoczucia. Duże przeszkolone ściany i basen tuż obok tarasu to marzenie niejednego z nas. Za oknem natomiast widać z niego przepiękny widok na góry.

Kinga Rusin w walentynki

Dzisiejsze wyjątkowe święto w kalendarzu sprawiło, że dziennikarka słynąca z docinek w kierunku partii rządzącej tym razem powstrzymała się od uwag, a skupiła wyłącznie na swoim ukochanym. Opublikowała zdjęcie, jak wspólnie idą surfować i podpisała:

And… it was love at first sight 🏄🏻‍♀️💕🏄🏻

(I… to była miłość od pierwszego wejrzenia)

A Wy jakie macie plany na walentynki?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Witold Paszt

Zwycięzca „The Voice Senior” przekazał niepokojące informacje o stanie zdrowia Witolda Paszta. Co dolega muzykowi?

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski

Magda Gessler w szampańskim nastroju świętuje z ukochanym walentynki. Oboje piękni, ale to on skradł całe show. „Walduś najlepszy”