w

Magda Gessler w szampańskim nastroju świętuje z ukochanym walentynki. Oboje piękni, ale to on skradł całe show. „Walduś najlepszy”

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski

Magda Gessler postanowiła uczcić walentynki w wielkim stylu. Zamieściła krótkie nagranie z Waldemarem Kozerawskim, na którym złożyli fanom życzenia. Nie obyło się bez śmiechu.

Magda Gessler jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce, która prowadzi kilka własnych restauracji oraz zrobiła spektakularną karierę w show-biznesie. Pierwszy lokal otworzyła w 1989 roku wraz ze swoim byłym mężem, Piotrem Gesslerem i jego bratem, Adamem. W krótkim czasie stał się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc przez warszawską elitę, a ona była tam prawdziwą gwiazdą.

Z biegiem czasu jej małżeństwo dobiegło końca, jednak ona nie zrezygnowała z realizacji swoich marzeń. Jest autorką trzech książek kulinarnych, pisze felietony w tygodniku Wprost oraz jest gospodynią Kuchennych rewolucji. W formacie odwiedza restauracje i bary, które są bliskie ogłoszenia upadłości i pomaga im stanąć na równe nogi.

Restauratorka odniosła także sukces w życiu prywatnym, Jest matką dwojga dzieci: syna Tadeusza, który jest owocem jej związku z Volkhartem Müllerem oraz córki Lary Gessler. Od kilku lat jest szczęśliwie zakochana w Waldemarze Kozerawskim, lekarzu medycyny estetycznej i rodzinnej, który praktykuje w Toronto.

Magda Gessler złożyła fanom życzenia walentynkowe

Historia miłości Gessler i Kozerawskiego, to gotowy scenariusz na komedię romantyczną. Poznali się w młodości, jednak los pokierował ich ścieżkami tak, że rozstali się na 23 lata. Po tym czasie spotkali się ponownie i od blisko dwóch dekad są nierozłączni. Mimo że on na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych a ona w Polsce widują się regularnie.

Walentynki to święto zakochanych, nic więc dziwnego, że restauratorka wraz ze swoim ukochanym celebrują ten dzień. Z tej okazji udostępnili na Instagramie urocze nagranie, na którym złożyli fanom życzenia. Na wstępie namiętnie się pocałowali, a później przez cały czas wtulali się w siebie.

Happy Valentine dla wszystkich. Fantastycznych Walentynek, miłosnych. Miłość najważniejsza. Życzę wam wszystkim dużo miłości. Pamiętaj, Walduś. Walduś, czego życzysz wszystkim? – zapytała Magda.

Mężczyzna zdobył się na rozbrajającą szczerość, która rozbawiła jego ukochaną. W trakcie nagrywania przesłał nawet całusa do widzów:

Pieniędzy!

Poniżej możecie obejrzeć wideo:

Pod publikacją w krótkim czasie zaroiło się od komentarzy. Wielu internautów było zgodnych co do tego, że partner gwiazdy Kuchennych rewolucji ma świetne poczucie humoru/

  • Pan Waldemar rozłożył system.
  • Oooo, ale pięknie, kobieco Pani Magdo. I ta miłość w Was. Życzę sobie i wszystkim by moja miłość była tak piękna jak w Was.
  • Szczęśliwszych walentynek pani życzę !!! Jak i wam wszystkim.
  • Walduś najlepszy, mistrz drugiego planu.
  • Pan Waldemar wygrał.

Trzeba przyznać, że Magda Gessler i Waldemar Kozerawski tworzą bardzo zgraną parę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Oto jak Kinga Rusin spędza walentynki. Tego się raczej nie spodziewaliście!

Julia Wieniawa rozbawiona pomysłem zakochanej po uszy Sandry Kubickiej. „Dobrze, że tatuażu sobie nie robi”