w

Nie żyje Łukasz „Demon” Motyka! Popularny Tiktoker odszedł, mając zaledwie 42 lata. Zasłynął z jedzenia ostrych potraw

Łukasz Demon Motyka nie żyje - fot. Instagram @lukaszdemon81
Łukasz Demon Motyka nie żyje - fot. Instagram @lukaszdemon81

Szokujące wieści obiegły media. Nie żyje Łukasz Motyka, znany w sieci jako Łukasz Demon. Przykre wieści przekazali tabloidowi jego bliscy. Popularny Tiktoker miał zaledwie 42 lata.

Łukasz Motyka posługujący się w mediach społecznościowych pseudonimem Łukasz Demon, nie żyje. Tiktoker zasłynął w sieci dzięki temu, że przełamywał granice i jadł ekstremalnie ostre potrawy. Internauci nie raz byli pod wrażeniem jego umiejętności, ponieważ bez trudu konsumował to, co innym nie chciało przejść przez gardło lub kończyło się łzami. Twórca internetowy odszedł w wieku 42 lat.

Przykre wieści jako pierwszy przekazał Michał Cichy. Mężczyzna opublikował na Twitterze oświadczenie, w którym poinformował, że Łukasz Demon w przyszłym roku miał stoczyć debiutancką walkę w oktagonie podczas jednej z gal Fame MMA.

Smutne wieści nadeszły. Nie żyje Łukasz Motyka, znany w Internecie jako Łukasz Demon. Zasłynął tym, że był mistrzem jedzenia najostrzejszych potraw czy sosów. Miał 42 lata. Od jakiegoś czasu wiedziałem, że miał podpisany kontrakt z FAME i przed sobą debiut w 2024 roku. Świeć Panie nad jego duszą — czytamy.

Łukasz Demon Motyka nie żyje

Pudelek skontaktował się z Cichym, który wyjaśnił, że informację tą potwierdzili przyjaciele oraz kuzyn Łukasza. Pożegnalny wpis opublikował także Marcin Malczyński, Youtuber i zawodnik Fame MMA, który jak twierdzi, pozostaje w kontakcie z rodziną zmarłego 42-latka.

Łukasz Demon nie żyje. Niestety, osoba z bliskiego otoczenia, potwierdziła informację. Nie było to po żadnym challenge’u! Z informacji, które przekazał mi jego przyjaciel: Łukasz poszedł spać, nie było z nim kontaktu, więc pojechaliśmy na miejsce z kompletem kluczy, niestety, Łukasz już nie żył, po wezwaniu karetki twierdzili, że od około 20 godzin — czytamy.

Bracia Malczyńscy pod koniec listopada zaprosili Łukasza Demona do swojej restauracji i wykonali przed wejściem kilka pamiątkowych zdjęć. Nikt wówczas nie podejrzewał, że to może być ich ostatnie spotkanie.

Łukasz Demon nie żyje - fot. Instastories @marcinmalczynski
Łukasz Demon nie żyje – fot. Instastories @marcinmalczynski

Kim był Łukasz Demon Motyka?

Łukasz Demon Motyka zasłynął w mediach społecznościowych stosunkowo niedawno. Pierwszy film na TikToka wrzucił na początku tego roku, a nagranie stało się z viralem, ponieważ jadł na nim najostrzejszą zupkę chińską na świecie, która w jego ocenie była trochę ostra, ale przyjemna.

@lukaszdemon

♬ dźwięk oryginalny – lukaszdemon

Błyskawicznie nabrał wiatru w żagle i zaczął regularnie publikować nagrania, na których testuje pikantne przekąski i potrawy. Odwiedził w tym celu kilka restauracji i zdawało się, że nie ma sobie równych. Kilka miesięcy temu założył również kanał na YouTube, który także cieszył się dużym zainteresowaniem wśród internautów oraz spotykał się z popularnymi influencerami, m.in. z Blowkiem, ale też doczekał się zaproszenia na Lożę Szyderców podczas Fame MMA 19. Na początku sierpnia pochwalił się zdjęciem z Wojtkiem Golą, które rzeczywiście może potwierdzać, że podpisał kontrakt z federacją.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

10 pomysłów na prezenty, które zachwycą mola książkowego

Maryla Rodowicz - fot. Baranowski Michał/AKPA

Maryla Rodowicz relacjonuje wyprawę po bagietkę do marketu. Przy kasie przeżyła szok. Zapłaciła ponad TYSIĄC złotych! „Jakieś czary?”