w

DramatDramat

Nastolatek z Polski został zadźgany nożem w Wielkiej Brytanii! Ostatkiem sił ratował matkę przed oprawcą

Jakub Szymanski zmarł ratując matkę - fot. Facebook @GtrManchesterPolice, Jakub Szymanski
Jakub Szymanski zmarł ratując matkę - fot. Facebook @GtrManchesterPolice, Jakub Szymanski

Taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca. 15-letni Jakub mieszkający z matką w Manchesterze zmarł, próbując uratować ją przed atakiem nożownika.

W czwartek 9 czerwca w godzinach wieczornych, w domu, w którym Jakub Szymański mieszkał z matką, doszło do tragicznej w skutkach napaści. Informację tą jako pierwszy przekazał tabloid Manchester Evening News.

15-latek zadźgany nożem w Wielkiej Brytanii

15-latek bez chwili zawahania ruszył na pomoc matce, Katarzynie Bastek, która została zaatakowana w Miles Platting w miniony czwartek. Kobieta została zaatakowana przez 44-letniego mężczyznę, którego najprawdopodobniej znała. Jakub, stając w jej obronie, został dwukrotnie dźgnięty nożem. Pogotowie ratunkowe natychmiast przetransportowało go do szpitala, jednak obrażenia były na tyle poważne, że po godzinie zmarł. Morderca został schwytany przez policję w odległości ok. 250 mil od miejsca zdarzenia

Pani Katarzyna także nie wyszła bez szwanku. Z poważnymi obrażeniami trafiła do placówki medycznej, jednak jej stan jest stabilny. Teraz zrozpaczona opłakuje śmierć ukochanego syna.

Lokalna społeczność nie dowierza, że tak wspaniały chłopak odszedł w tak tragicznych okolicznościach. Wiele osób głośno mówi, że jest prawdziwym bohaterem. Wszyscy podkreślają, że zawsze traktował ludzi z szacunkiem i był niezwykle życzliwy.

Był cichy, ale był obrońcą. Walczył o swoją rodzinę. Był niesamowitą osobą, był bohaterem i jako taki powinien być zapamiętany — mówiła w rozmowie z Manchester Evening News osoba z jego otoczenia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels

Mariusz K. spod Torunia pobił rekord. Przez upojną noc w klubie ze striptizem stracił MILION złotych! „Pamiętam trzy pierwsze szampany”

Miss BumBum 2022 - fot. Instagram @laysapadovani, @karine_matielle, @carolmedeiros.s

[ZDJĘCIA] Ogłoszono listę kandydatek do tytułu Miss Bumbum 2022. Która piękność zostanie w tym roku Miss Pośladków?