w

[ZDJĘCIA] Ogłoszono listę kandydatek do tytułu Miss Bumbum 2022. Która piękność zostanie w tym roku Miss Pośladków?

Miss BumBum 2022 - fot. Instagram @laysapadovani, @karine_matielle, @carolmedeiros.s
Miss BumBum 2022 - fot. Instagram @laysapadovani, @karine_matielle, @carolmedeiros.s

Lada moment odbędzie się finał corocznego konkursu Miss Bumbum, podczas którego wyłaniana jest Miss Pośladków! 27 brazylijskich piękności z zapałem walczy o ten zaszczytny tytuł. Jak wyglądają kandydatki? Kilka z nich już teraz budzi spore zainteresowanie.

Miss BumBum 2022 to jedno z największych wydarzeń w Brazylii. Po raz pierwszy konkurs został zorganizowany w 2011 roku i od tamtego momentu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem kandydatek oraz publiczności. Co roku na scenie stają piękności, które mogą pochwalić się krągłymi pośladkami. Niektóre z nich są naprawdę sporych rozmiarów. Konkurs nie wyklucza z udziału pań, które zawdzięczają krągłości licznym operacjom plastycznych. Same kandydatki do tytułu chętnie podgrzewają atmosferę, doprowadzając do licznych kłótni, a niektóre z nich w wywiadach składają… propozycje erotyczne znanym piłkarzom.

W poprzednich latach tytuł Miss BumBum zdobyły m.in. Suzy Cortez, Lu Duarte, Ellen Santana czy Rosie Oluveira. Kto dołączy do tego zaszczytnego grona w tym roku?

Miss BumBum 2022. Jak wyglądają kandydatki?

Kandydatki już od kilku tygodni publikują w sieci zdjęcia, na których prężą pośladki, podgrzewając atmosferę do czerwoności. Kilka z nich już teraz uważanych jest za faworytki.

Na liście zgłoszeń pojawiło się kilka oryginalnych postaci. Jedną z nich jest Thaynna Dantas, której pupa ma aż 115 cm obwodu. O udział w konkursie ubiegała się już w 2019 roku, jednak wówczas jej zgłoszenie zostało odrzucone, ponieważ jest po operacji korekty płci. W tym roku organizatorzy jednak zmienili zdanie i dali jej szansę na wygraną. Co tu dużo mówić — ma na to spore szanse.

O zwycięstwo zawalczy też Luma Kardashian. Nie bez powodu nosi takie nazwisko — w rzeczywistości jest wielką fanką Kim i z tego też powodu zdecydowała się zmienić dane personalne. Sobowtórka celebrytki może pochwalić pełnymi kształtami — obwód jej pośladków to aż 104 cm.

Miejsce w konkursie zdobyła też Juli Figueiro — posiadaczka pośladków o 114-centymetrowym obwodzie. Jej osoba przyciąga sporą uwagę, nie tylko ze względu na wygląd, ale i fakt, że na co dzień jest kierowcą tira.

Mamy też dobre wieści! Z uwagi na to, że wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, już wkrótce Miss BumBum doczeka się europejskiej edycji. To na pewno będzie prawdziwy hit. Tymczasem zachęcamy was do obejrzenia zdjęć tegorocznych kandydatek. W komentarzach poniżej wskażcie swoje faworytki.

1/ Carol Medeiros

2/ Kaszila Prata

3/ Karine Matielle

4/ Luma Kardashian

5/ Samea Soloni

6/ Monique Magnani

7/ Michelly Martins

8/ IAMLARI$$A

9/ Jessica Oliveira

10/ Maya Dhurval

11/ Juli Figueiró

12/ Day Reis

13/ Lívia Nayara

14/ Grazieli Nunes

15/ Mayra Barbosa

16/ Laysa Padovani

17/ Deny Barbie

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jakub Szymanski zmarł ratując matkę - fot. Facebook @GtrManchesterPolice, Jakub Szymanski

Nastolatek z Polski został zadźgany nożem w Wielkiej Brytanii! Ostatkiem sił ratował matkę przed oprawcą

Shazza ma nowotwór, fot. AKPA/Jacek Kurnikowski

Shazza publicznie wyznała długo skrywaną prawdę. U gwiazdy disco polo zdiagnozowano NOWOTWÓR