w

Shazza publicznie wyznała długo skrywaną prawdę. U gwiazdy disco polo zdiagnozowano NOWOTWÓR

Shazza ma nowotwór, fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
Shazza ma nowotwór, fot. AKPA/Jacek Kurnikowski

Shazza od lat unika medialnego szumu, jednak teraz postanowiła się otworzyć i przed kamerami wyznała, że choruje na nowotwór. Druzgocąca diagnoza zwaliła ją z nóg.

Marlena Magdalena Pieńkowska, znana wszystkim bliżej jako Shazza w przeszłości była jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki disco polo. Z początkiem XXI wieku zaczęła nagrywać utwory z gatunków pop i dance. Na scenie debiutowała w latach 80. z zespołem Toy Boys Tomasza Samborskiego, któremu udało się namówić ją do występów solowych. Na swoim koncie ma takie przeboje, jak Baia Bongo, Bierz co chcesz oraz Tak bardzo zakochani. Oprócz tego może pochwalić się dwiema platynowymi płytami i czterema złotymi.

Gwiazda do dziś ma wielu fanów, jednak nie jest już taka popularna jak kiedyś. Widzowie mogą kojarzyć ją z roli jurorki w programie Disco Star, choć to nie zmienia faktu, że znacząco ograniczyła aktywność zawodową.

Shazza ma nowotwór

Shazza niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak w 2021 roku na antenie Polsat News zdradziła, że ma problemy zdrowotne. Nie wyjaśniła jednak, co konkretnie jej dolega. Można więc było przypuszczać, że to nic poważnego.

Ostatnio dla mnie los nie był przychylny. U progu 2019 roku pojawiło się w moim życiu takie pewne małe zawirowanie zdrowotne…

Musiało minąć kilka długich miesięcy, by zdobyła się na odwagę i przy okazji wizyty w Pytaniu na śniadanie zdradziła, że przy okazji rutynowych badań kontrolnych zdiagnozowano u niej nowotwór.

Można powiedzieć, że ja nie miałam żadnych objawów. Robiłam kontrolne badania. Jadąc na jeden z koncertów, wykonałam rezonans magnetyczny i się okazało, że jestem chora. Wynik na początku powalił mnie z nóg, ale jestem silną osobą, więc się zebrałam i wzięłam za siebie. Jestem silna i wierzę, że wszystko będzie dobrze

Gwiazda wyjaśniła, że jest już po drugiej terapii. Przez chorobę zaczęła inaczej spoglądać na swoje życie. Stara się doceniać każdy dzień i poświęca mnóstwo czasu rodzinie. Nie wdaje się także w konflikty ze współpracownikami i nie planuje ograniczać w znacznym stopniu aktywności zawodowej. Przy okazji wizyty w studio, przekazała fanom radosną nowinę.

To nie jest tak, że się kładę, nic nie robię. Mam nadzieję, że terapia pomoże. Jestem pod wspaniałą opieką. Przede mną nowe wyzwania. Nagraliśmy nowy utwór, będzie do niego teledysk. W planach kolejne piosenki i trasa z okazji 30-lecia – powiedziała.

Redakcja Pantofelka życzy dużo zdrowia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Miss BumBum 2022 - fot. Instagram @laysapadovani, @karine_matielle, @carolmedeiros.s

[ZDJĘCIA] Ogłoszono listę kandydatek do tytułu Miss Bumbum 2022. Która piękność zostanie w tym roku Miss Pośladków?

Magdalena Ogórek, fot. screenshot Twitter @OgladamW

Magdalena Ogórek tłumaczy, że ceny paliw muszą iść w górę, bo… Nie uwierzycie w to, co powiedziała