w

Monika Richardson eksperymentuje z wyglądem. Postawiła na odważną fryzurę. Fani: „Teraz jest petarda”

Monika Richardson - fot. Instagram @monikarichardson
Monika Richardson - fot. Instagram @monikarichardson

Monika Richardson jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To tam postanowiła pochwalić się kolejną metamorfozą. Fani pokochali nowy wygląd dziennikarki.

Monika Richardson jest aktywna w show-biznesie od dawna. Dziś rzadko można ją zobaczyć w mediach, chyba że społecznościowych. Dziennikarka znana była z takich programów, jak Europa da się lubić, Orzeł czy reszta?, Wstęp wolny czy Pytanie na śniadanie. Można było ją także usłyszeć w radiu, gdyż prowadziła audycję Złote Przeboje na Dzień Dobry stacji Radio Złote Przeboje. Jedak z czasem jej obecność na szklanym ekranie była coraz mniejsza.

Dziś przede wszystkim skupia się na życiu prywatnym i prowadzeniu swojej szkoły językowej Richardson School. Jeszcze niedawno realizowała się jako mama, ale teraz jej pociechy Tomek i Zosia są już duże i uczą się oraz pracują za granicą. To sprawiło, że znalazła więcej czasu dla samej siebie. W tym na eksperymenty z fryzurami. Niedawno można było ją zobaczyć w fiolecie na głowie.

Ej no fiolet był mega : ) ale teraz też jest petarda — pisała jedna z fanek na jej Instagramie.

Jednak fiolet nie zagościł na długo i przyszedł czas na nowy kolor. Na jaki odcień zdecydowała się tym razem Richardson?

Monika Richardson w nowej fryzurze

Dziennikarka w ostatnim czasie miała burzliwy okres w życiu. Przeżyła rozstanie z wieloletnim mężem Zbigniewem Zamachowskim. Formalnie jednak wciąż pozostają małżeństwem. Nie ułożyło jej się także w kolejnym związku, gdyż jakiś czas temu rozstała się z partnerem. To jednak nie był koniec zmian w życiu Richardson, która musiała pogodzić się z dorosłością dzieci. Syn i córka oboje wyjechali za granice, by spełniać swoje marzenia i cele.

To sprawiło, że dziennikarka może teraz bardziej skupić się na sobie. Nie tylko ostatnio chwali się dbaniem o zdrowie, swój rozwój, ale także wygląd. Przy tym ostatnim postanowił poeksperymentować, rezygnując z dotychczasowego blondu. Zdecydowała się na intensywny fiolet, lecz ten nie przetrwał długo i prezenterka zmieniła kolor ponownie, a przy tym także fryzurę.

Zabawy ciąg dalszy;) – napisała pod postem na Instagramie.

Na krótkim filmiku można było zobaczyć wychodzącą od fryzjera Richardson. Po odważnym kolorze nie ma już śladu. Tym razem zdecydowała się na krótkie cięcie i mocno postawione na żel włosy w odcieniu platynowego blondu. Fani byli zachwyceni taką metamorfozą.

 • Wow, ten kolor extra.
 • Przepięknie.
 • Klasa!
 • Milion razy lepiej! Teraz jest super!
 • No teraz bosko! Jest ogień!
 • Świetna fryzura!
 • Ślicznie.
 • Extra.
 • Bosko!
 • Pięknie Pani Moniko.
 • O wiele lepiej.

A Wam, jak podoba się nowa fryzura Moniki?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Izabela Janachowska, Paulina Smaszcz - fot. Instagram @izabelajanachowska, @paulina.smaszcz

Janachowska jednak nie pozwała Smaszcz za słowa o „strzeleniu dzidziusia” z mężem milionerem? Paulina wydała oświadczenie

Lara Gessler, Nena - fot. Instagram @lara_gessler

Lara Gessler posłała córkę do przedszkola. Pochwaliła się, jak przyjęła to Nena. „Rety, ale to były emocje!”