w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Mężczyzna pobił Joannę Krupę w biały dzień! Modelka padła nieprzytomna na chodnik. Fani są przerażeni: „To nie może być prawda!”

Mężczyzna zaatakował Joannę Krupę - fot. screenshots Instagram @joannakrupa
Mężczyzna zaatakował Joannę Krupę - fot. screenshots Instagram @joannakrupa

Na profilu Joanny Krupy w mediach społecznościowych pojawiło się niepokojące nagranie. Przypadkowy przechodzień uderzył Joannę Krupę w twarz, po czym okradł ją z płaszcza. Internauci drżą z przerażenia. Czy to kolejna, mocna, kampania społeczna? A może faktycznie padła ofiarą brutalnej napaści?

Joanna Krupa od lat cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Choć wcześniej robiła karierę w Stanach Zjednoczonych, za sprawą programu Top Model zrobiło się o niej głośno w ojczyźnie. Nie tylko doskonale zna się na swoim fachu, ale i wielokrotnie wykazywała się ogromną empatią, wspierając organizacje niosące pomoc zwierzętom i ludziom.

Ostatnio 43-latka zamieściła w social mediach nagranie, które oburzyło internautów. Fani są przerażeni tym, co spotkało gwiazdę. Tak mocnego wideo nikt się nie spodziewał.

Mężczyzna pobił Joannę Krupę

Krupa, walcząc o prawa i wolności osób potrzebujących i zwierząt jest gotowa zrobić wszystko. Kilka lat temu pozwoliła zrobić sobie nagie zdjęcia, by wesprzeć organizację PETA. Tym razem jednak poszła o krok dalej i najprawdopodobniej w dosadny sposób chciała zwrócić uwagę internautów na bardzo ważny problem.

Na opublikowanym wideo widzimy, jak zadowolona modelka kroczy chodnikiem, gdy niespodziewanie jeden z przechodniów uderza ją z całej siły w twarz. Joanna padła nieprzytomna na chodnik, a mijający ją ludzie przeszli obojętnie obok tego zdarzenia. Sprawca jednak nie oddalił się od razu z miejsca zdarzenia — gdy tylko upadła, ukradł jej płaszcz. Post opatrzyła niewiele wyjaśniającym opisem.

Jutro powiem więcej o tym zdarzeniu.

Poniżej możecie obejrzeć to bulwersujące nagranie.

Pod publikacją w mig zaroiło się od komentarzy przerażonych internautów. Wszyscy spekulują, czy kamera zarejestrowała prawdziwe zdarzenie, czy też była to ustawka na potrzeby kolejnej kampanii.

  • Proszę, powiedz mi, że to nie stało się naprawdę.
  • Wow, jak mówimy we wrestlingu: przyjęłaś ten cios, jak mistrz.
  • Co do cholery! To jest absurd! Mam nadzieję, że ten gość jest w więzieniu i tam się nim zajmą. Żadna kobieta nie powinna cierpieć! Kiedykolwiek! Przykro mi, że to się stało.
  • To ustawka, przecież to widać.
  • OMG!
  • To jest przerażające. Mam nadzieję, że to tylko kampania ukazująca, że społeczeństwo nie reaguje. Bardzo to przykre.
  • Jestem pewien, że chodzi o zabijanie zwierząt dla futer, był podobny happening parę lat temu.

W końcu głos w tej sprawie zabrała menadżerka Krupy, który zapewniła wszystkich, że Joanna czuje się dobrze.

Nic nie mówiłyśmy o ostatnim zdarzeniu… Joanna Krupa teraz jest ok — napisała na Instastory Justyna Bulińska.

Joanna Krupa zaatakowana przez mężczyznę - fot. screenshot Instatory @justyna_bulinska
Joanna Krupa zaatakowana przez mężczyznę – fot. screenshot Instatory @justyna_bulinska

Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji. Wierzymy, że nagranie powstało na potrzeby kampanii reklamowej i Joannie Krupie nie stało się nic złego.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jest OFICJALNE stanowisko Rosji w sprawie sytuacji w Przewodowie. „Wypowiedzi polskich mediów i urzędników o upadku…”

Julia Wróblewska - fot. Instagram @juleczkaaa_jula, @dziendobrytvn

Julia Wróblewska drżącym głosem opowiedziała o problemach ze zdrowiem psychicznym. „Było bardzo źle”