w

Małgorzata Rozenek zdradziła, za co KRYTYKUJE JĄ MAMA. Pani Zofia nie będzie zadowolona z tego wywiadu

Małgorzata Rozenek, fot. Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek przy okazji Dnia Matki zdradziła, że jej mama bardzo ją krytykuje. W najnowszym wywiadzie rozwinęła tę myśl. Jej mama nie będzie zadowolona, gdy to usłyszy.

Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Na swoją pozycję w świecie show-biznesu ciężko pracowała latami, jednak w krótkim czasie udowodniła, że było warto. Obecnie regularnie pojawia się na pierwszych stronach gazet, a ponadto nie może narzekać na brak propozycji współpracy. Choć ma ugruntowaną pozycję w branży, regularnie podgrzewa atmosferę, ujawniając pikantniejsze szczegóły ze swojego życia prywatnego.

Gwiazda wraz z Radosławem Majdanem stworzyła duet idealny. Razem wychowują jej dwóch synów z poprzedniego małżeństwa — Stanisława i Tadeusza oraz ich wspólną pociechę, Henia. Przez wielu nazywani są polską rodziną Beckhamów, z uwagi na to, że naprawdę świetnie się dogadują. Od czasu do czasu Małgorzata opowiada też o swoich rodzicach i bracie, Mishy Kostrzewskim, który dzięki jej pomocy również zaczął robić karierę w mediach.

Małgorzata Rozenek zdradza, za co krytykuje ją mama

Przy okazji Dnia Matki, Rozenek tak jak inne gwiazdy, udostępniła na Instagramie zdjęcie swojej mamy, pani Zofii. Dotychczas wszyscy podejrzewali, że także z nią ma bardzo dobre relacje, co było widać, chociażby na publikowanych przez nią w social mediach rodzinnych kadrach. Nieoczekiwanie wyjaśniła, że choć może liczyć na jej wsparcie, rodzicielka nieustannie ją krytykuje.

Moja mama Zofia. Na tych zdjęciach tylko wygląda na niewiniątko, ale nie dajcie się temu zwieść. W końcu musi być niezłą siłaczką, żeby dawać sobie ze mną radę od 44 lat. Jeżeli udało mi się stworzyć szczęśliwą rodzinę, to dzięki temu, że mama pokazała mi jak. Stworzyła ze mnie (razem z tatą) silną, szczęśliwą, wartościową kobietę. Nauczyła mnie hierarchii wartości i nakrywania do stołu. Pokazała, gdzie leży źródło prawdziwej wartości, jest ze mnie nieustannie dumna i nieustannie krytykuje wszystko, co robię, ale kto by się jej dziwił? Kocham cię mamo!

Wątek relacji z panią Zofią Kostrzewską rozwinęła przy okazji rozmowy z Moniką Jaruzelską. To właśnie jej zdradziła, za co najczęściej krytykuje ją mama.

Moja mama krytykuje wszystko. To nie ma znaczenia, czy mówię podniesionym głosem (bo to oczywiście jej się nie podoba). Jak mówię cichym głosem, to pyta: „Dlaczego masz zły humor — relacjonuje Rozenek w programie Gwiazdozbiór Jaruzelskiej.

Okazuje się, że ma także wiele zastrzeżeń co do tego, jak wychowuje synów.

Dlaczego on założył taką koszulkę? Dlaczego on nie przyjechał z kurtką do nas? Dlaczego on nie ma czapeczki? Dlaczego Ty te biedne dzieci znowu terroryzujesz? – mówiła.

Nie zawsze podoba jej się również to, co jej córka mówi.

Po co Ty chodzisz i opowiadasz takie rzeczy? – pyta ją matka.

Podobne zdanie na ten temat miał do niedawna Kuba Wojewódzki, który w Dzień dobry TVN skwitował, że sprzedaje wszystko, włącznie z prywatnością dzieci.

Dla mnie dziś Kasia Cichopek nie jest osobowością telewizyjną, tylko jest osobą w telewizji. Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w „Truman Show”, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci – powiedział w śniadaniówce.

Mimo że Małgorzata żali się na krytykę ze strony mamy, wyjaśniła Jaruzelskiej, że może na nią zawsze liczyć.

Z drugiej strony, absolutnie wiem, że mogę liczyć na jej wsparcie w każdej sytuacji.

Myślicie, że pani Zofia będzie zadowolona, gdy dowie się, jak córka opisuje ją w mediach?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Robert Korzeniowski, fot. AKPA/ Piętka Mieszko, Podlewski

Robert Korzeniowski brylował na rozdaniu Telekamer 2022 z młodszą o 16 lat żoną. Ładna z nich para?

Anna Lewandowska, Barbara Kurdej-Szatan, Marcin Najman, Magda Narożna, fot. Instagram @annalewandowskahpba, @kurdejszatan, @marcin.najman, @madzia_pim

Dzień Dziecka 2022. Gwiazdy zalały internet zdjęciami swoich dzieci! [GALERIA]