w

Szczera do bólu Małgorzata Rozenek zdradziła, jakie ma relacje z mamą. „Nieustannie krytykuje wszystko, co robię”

Małgorzata Rozenek z mamą, fot. Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek z mamą, fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek przy okazji Dnia Matki rozgadała się na temat ich relacji. Choć zdają się tworzyć idealną rodzinę, wychodzi na to, że nie zawsze się dogadują. Jak to?

Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd TVN. Mimo iż w przeszłości była żoną Jacka Rozenka, sporadycznie pojawiała się na imprezach branżowych, skupiając się na wychowaniu synów, Stanisława i Tadeusza. Z czasem jednak zaczęła nabierać odwagi i gościnnie pojawiała się w produkcjach emitowanych przez stację. To otworzyło przed nią drzwi do wielkiej kariery. Swoją osobą wzbudziła tak duże zainteresowanie producentów, że ci od razu rzucili ją na głęboką wodę i zaoferowali prowadzenie formatu Perfekcyjna Pani domu. Nie potrzebowała dużo czasu, by udowodnić, że świetnie odnajduje się w tej roli. W mig zyskała grono wiernych fanów, którzy gorąco jej kibicowali, a sama stała się gwiazdą.

Rozenek obecnie wiedzie szczęśliwe życie u boku swojego trzeciego męża, Radosława Majdana, z którym doczekała się trzeciego dziecka, Henia. Na każdym kroku udowadniają, że połączyło ich płomienne uczucie, które mimo wielu zobowiązań zawodowych, jest tak trwałe, że nie muszą nad nim pracować.

W ogóle nie pracujemy. Nie, w ogóle nie pracujemy, serio. I to jest właśnie pytanie, „Małgosiu, zdradź nam jakiś sposób na…”. Nie mam pojęcia, my w ogóle nie myślimy o tym. Ja muszę myśleć, co ze szkołą chłopców, co z pracą, w którą stronę iść z kolejnymi rzeczami zawodowymi. Jakbym jeszcze miała myśleć, co mam zrobić, żeby w małżeństwie…, to ja bym po prostu zwariowała. Najlepsze jest to, że nasze małżeństwo i nasza miłość jest totalnie bezobsługowa, ale to dlatego, że my się kochamy – powiedziała Pomponikowi.

Teraz Perfekcyjna Pani domu zdradziła, czy równie świetnie dogaduje się z mamą.

Małgorzata Rozenek zdradza, jakie ma relacje z mamą

Rozenek jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chwali się projektami zawodowymi oraz pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Chętnie publikuje zdjęcia z mężem i dziećmi, a sporadycznie przy okazji jakichś ważnych wydarzeń pojawiają się na nich jej brat, Misha Kostrzewski oraz rodzice Zofia i Stanisław Kostrzewscy. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że są ze sobą bardzo zżyci, a Małgorzata nie raz zapewniała, że stara się wszystkich bardzo wspierać.

Przy okazji Dnia Matki gwiazda TVN postanowiła udostępnić w mediach społecznościowych zdjęcie swojej mamy i złożyć jej serdeczne życzenia. Mimochodem zdradziła, jakie mają relacje. Wyjaśniła, że choć pani Zofia jest z niej bardzo dumna, to nie szczędzi jej słów krytyki.

Moja mama Zofia. Na tych zdjęciach tylko wygląda na niewiniątko, ale nie dajcie się temu zwieść. W końcu musi być niezłą siłaczką, żeby dawać sobie ze mną radę od 44 lat. Jeżeli udało mi się stworzyć szczęśliwą rodzinę, to dzięki temu, że mama pokazała mi jak. Stworzyła ze mnie (razem z tatą) silną, szczęśliwą, wartościową kobietę. Nauczyła mnie hierarchii wartości i nakrywania do stołu. Pokazała, gdzie leży źródło prawdziwej wartości, jest ze mnie nieustannie dumna i nieustannie krytykuje wszystko, co robię, ale kto by się jej dziwił? Kocham cię mamo!

Internauci dokładnie przeanalizowali kadry, które wrzuciła i zaczęli dywagować nad tym, do kogo jest podobna Małgorzata.

  • Widzę podobieństwo do taty, czy się mylę?
  • Na pierwszym zdjęciu patrząc na kształt oczu mamy, to mam wrażenie, że p. Małgosia bardzo mamę przypomina.
  • To już wiem po kim tak cudna uroda.
  • Ale jesteś podobna do mamy z pierwszego zdjęcia. Szok.
  • Piękna kobieta. Pani Małgosiu, Pani podobna do mamy.
  • Miała Pani kiedyś takie oczy jak mama…

Koniecznie zerknijcie do galerii poniżej i napiszcie, do kogo waszym zdaniem podobna jest Małgorzata Rozenek.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski, fot. Instagram @majaplich

Żona Krzysztofa Rutkowskiego przeszła ogromną metamorfozę w zaledwie kilka miesięcy. „Ważyłam 80 kilogramów”. Ale figura

Maciej Orłoś, Paulina Koziejowska, fot. Instagram @maciejorlos

Maciej Orłoś zostanie ojcem?! Jego młodsza o 21 lat partnerka ma już konkretny plan na przyszłość