w

Majdanowie świętują szóstą rocznicę ślubu. Ostrzegają przed szaloną nocą. „Przeprosiłem sąsiadów za ten hałas”

fot. Instagram screenshot

Jedna z najlepiej rozpoznawalnych par w polskim showbiznesie świętuje obecnie szóstą rocznicę ślubu. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z tej okazji wybrali się do knajpy i zjedli lody, a następnie zapowiedzieli… hałaśliwą noc.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przysięgali sobie wieczną miłość już sześć lat temu. Z okazji rocznicy Majdanowie połączyli się z fanami za pośrednictwem transmisji na żywo na Instagramie. Postanowili pokazać, jak spędzają ten wyjątkowy dla nich dzień.

„Takie piękne kwiaty od mojego męża ukochanego z okazji rocznicy ślubu” – Małgorzata zachwycała się, pokazując uczestnikom transmisji bukiet różowych róż.

Następnie Rozenek skierowała obiektyw na męża, który trzymał kubek z lodami. Wystawały z niego dwie łyżki.

 „Pysiuuuuunioooo. O, lodziki, widzę, wjechały” – zareagowała celebrytka.

Wspomnienia ślubu

Następnie z kuchni Majdanowie przenieśli się na kanapę, gdzie planowali oglądać ekscytujące sportowe wydarzenia. Małgorzata i Radosław zaczęli na raty wspominać dzień ślubu.

Moja ukochanica, z którą obchodzimy kolejną rocznicę ślubu. Ileś lat temu. Jesteśmy sześć lat po ślubie, razem prawie dziesięć. Zebrało nam się na wspominki. Ja pamiętam tylko, że była bardzo, bardzo zdenerwowana tym wszystkim jak to panna młoda” – zaczyna sportowiec.

 „Pamiętam moją mamę, która jest skrajnym przeciwnikiem picia alkoholu przez kobiety i uważa, że kobiety nie powinny tego robić, podeszła do mnie na kolacji i powiedziała: 'Wiesz co, może byś się napiła kieliszek szampana’. Już wiedziałam, że jestem lekko nerwowa. (…) Tyle lat temu, pamiętam, była o wiele lepsza pogoda, jak jechaliśmy do ślubu” – wspomina celebrytka.

Zapowiadają szaloną noc we dwoje

W pewnym momencie Rozenek przerwała wymienianie wspomnień i zapowiedziała, że wraz z Radkiem pójdą świętować rocznicę. „Idziemy świętować naszą rocznicę ślubu” – powiedziała.

Przeprosiłem już sąsiadów za ten hałas, który się wydarzy dzisiaj – rzucił na pożegnanie z widzami Radosław.

Następnie, w odpowiedzi na pytania fanów, Majdan zdecydowanie stwierdził, że wcale nie chodziło mu o głośne kibicowanie.

Nie – padła stanowcza odpowiedź.

fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

  1. Z mężem nie spędzaliśmy rocznicy w domu, wyjechaliśmy do Leszna i lataliśmy w Lesznie w aerotunelu, Teściowie pilnowali córki, więc trzeba było zorganizować jakiś wypad 🙂

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Doda uderza w Radosława Majdana. Gorzkie słowa o byłym mężu: „Zdradził mnie z każdą prostytutką”

Kto pojawi się w polskiej delegacji na pogrzebie królowej - fot. Instagram @theroyalfamily

Polska delegacja pojawi się na pogrzebie królowej Elżbiety II. Wiadomo, kto wejdzie w jej skład