w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Doda uderza w Radosława Majdana. Gorzkie słowa o byłym mężu: „Zdradził mnie z każdą prostytutką”

fot. AKPA / Instagram

W najnowszym odcinku swojego programu „Doda. 12 kroków do miłości” piosenkarka uderzyła w byłego męża. Publicznie zarzuciła mu nawet niewierność. Co powiedziała?

W sobotę wyemitowany został drugi odcinek randkowego reality-show” z udziałem jednej z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Widzowie Polsatu tym razem m.in. dowiedzieli się, że były Dody chciał sprzedawać jej znoszoną bieliznę.

Doda w sobotnim odcinku spotkała się z Arkadiuszem i Wiktorem, ale żaden z mężczyzn nie wzbudził większego zainteresowania gwiazdy. Po randce z Wiktorem, który ma żonę i nadal nie wie, kiedy się rozwiedzie, piosenkarka spotkała z psychologiem. Podczas rozmowy poruszyła temat swojego byłego męża.

Radosław Majdan zdradzał Dodę?

Celebrytka bardzo gorzko wypowiedziała się o swoim pierwszym mężu, Radosławie Majdanie. W najnowszym odcinku programu „Doda. 12 kroków do miłości” wokalistka stwierdziła, że bardzo kochała swojego byłego męża, ale została przez niego zraniona.

Musiałam się nauczyć zabijać miłość. Po pierwszym moim mężu. Bardzo go kochałam. Zdradził mnie z każdą prostytutką, jaka tylko była – powiedziała.

Gwiazda publicznie oskarżyła Majdana o zdradę i wyznała, że aż prosiła Boga, aby sprawił, iż przestanie wtedy go kochać.

Byłam 12 lat młodsza, miałam 20 lat. Dzi**i się mijały w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam na koncert. Naprawdę codziennie modliłam się, Panie Boże, pozwól mi przestać go kochać– wyznała podczas rozmowy z psychologiem.

Doda i Radosław Majdan wzięli ślub w 2005 roku, lecz związek nie przetrwał próby czasu. W 2008 roku doszło do rozwodu pary.

Źródło: „Doda. 12 kroków do miłości” ; Polsat

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Uzależniona od zabiegów 32-latka chce wyglądać jak żywa lalka barbie. Jak wyglądała w przeszłości?

Majdanowie świętują szóstą rocznicę ślubu. Ostrzegają przed szaloną nocą. „Przeprosiłem sąsiadów za ten hałas”