w

Lewandowscy na randce. Ania błyszczy w pięknej kreacji

Fot. Instagram / Anna Lewandowska / Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy spędzili wspólny wieczór na randce w restauracji. Oboje zakochanych podzieliło się zdjęciami z kolacji.

Robert Lewandowski będący obecnie w szczytowej formie nie narzeka na nadmiar czasu. Trening za treningiem i kolejne mecze, podczas których walczy o bicie następnych imponujących rekordów.

Warto podkreślić, że Lewy w tym sezonie strzelił 69 bramek i wyrównał rekord należący dotychczas do Cristiano Ronaldo. W samej Bundeslidze Robert zdobył w tym roku 43 gole i tym samym pobił rekord Gerda Muellera z 1972 roku.

Polski piłkarz w końcu ma szansę trochę odetchnąć, ponieważ rozgrywki ligowe w Niemczech mają obecnie przerwę świąteczno-noworoczną. Zostaną one wznowione dopiero 7 stycznia i już wtedy Robert rozegra kolejne spotkanie.

Nie mniej zapracowana jest Anna Lewandowska, która poza byciem mamą na pełny etat spełnia się również w biznesie. W 2016 roku stworzyła markę Foods by Ann, która skupia się na produkcji zdrowych przekąsek, suplementów czy akcesoriów kuchennych i sportowych.

Para Lewandowskich mimo grafików wypełnionych po brzegi nie zaniedbuje czasu dla siebie. Zakochani – mimo iż są małżeństwem od ponad 8 lat – wybrali się na randkę, z której wrzucili romantyczne zdjęcia. Ponadto Ania zachwyciła swoją kreacją użytkowników Instagrama.

Jak się Wam podoba stylizacja Ani?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Edyta Pazura zaorała hejterów. Chodzi o związek z Cezarym

Maffashion pięknie miażdży Jakimowicza. „Jakim cudem ten człowiek…”