w

SuperSuper

Edyta Pazura zaorała hejterów. Chodzi o związek z Cezarym

Fot. Edyta Pazura / Instagram

Edyta Pauzra mimo wakacyjnego klimatu i czasu, w którym większość ludzi się relaksuje, nie przeoczyła możliwości, aby wbić szpilę części internetowych specjalistów.

Edyta Pauzra jest trzecią żoną popularnego aktora – Cezarego Pazury. Być może część z was pamięta początki ich relacji, która rozpoczęła się w pociągu na trasie Kraków – Warszawa. Właśnie tam znany aktor po raz pierwszy spotkał 20-letnią wówczas Edytę.

Para pobrała się w 2009 roku, a to nie spodobało się wielu osobom, które twierdziły, że Cezary przeżywa kryzys wieku średniego, a Edyta poleciała na popularność i majątek sławnego męża. Tutaj warto podkreślić, że sama Edyta twierdziła wówczas – mimo iż Czarek był w szczycie kariery – że nie rozpoznała go w pociągu.

Ten – jakby się mogło wydawać – przelotny romans okazał się trwałym związkiem. Para ma już trójkę dzieci i jest razem od 14 lat. Co więcej, trzeba szczerze przyznać, że Edyta z Cezarym tworzą bardzo zgrany duet, który również wspiera się na poziomie zawodowym.

Wygląda jednak na to, że mimo sporego upływu czasu od początków związku Pazurów, to Edytę nadal boli, jak była postrzegana przez wiele osób. Zapewne dlatego tak chętnie podkreśla, jak mocno ówcześni hejterzy się mylili.

Zdjęcie z wakacji podpisała następująco: – „Jak to leciało? A tak… „Kryzys wieku średniego” 🤪 #trwa #już #14lat #imatroje #dzieci

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Omenaa Mensah krytycznie o młodych pracownikach: „Czasami nie wierzę w to, co słyszę na rozmowach rekrutacyjnych”

Lewandowscy na randce. Ania błyszczy w pięknej kreacji