w ,

HahaHaha DramatDramat SuperSuper

Krzysztof Jackowski jest przerażony swoją wizją! Ostrzega przed nadciągającą KATASTROFĄ! Nie zostało dużo czasu…

fot. Instagram screenshot & Pixabay

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym jasnowidzem w Polsce. Mężczyzna co jakiś czas dzieli się swoimi wizjami, a tym razem ujrzał coś strasznego. Jeśli przepowiednia się ziści, wieści dla naszego kraju będą fatalne. Co zobaczył?

Krzysztof Jackowski od lat chętnie dzieli się swoim „darem” i cieszy się tytułem najbardziej znanego jasnowidza w Polsce. Jak to z wizjami bywa, większość osób nie jest przekonana jego wypowiedziami. Istnieje jednak grono, które z niecierpliwością wyczekuje kolejnych przepowiedni jasnowidza.

Jackowski, cytowany przez Pomponik.pl, twierdzi, że już lata temu przepowiedział pandemię, ale wtedy nikt mu nie wierzył.

– „Rok 2019 był normalny. Wtedy powiedziałem, że to jest ostatni w miarę normalny rok na świecie. Było to powiedzenie karkołomne. Dzisiaj mamy rok 2022. Sam jego początek. Ja już się boję, co będzie w tym 2022 roku. Kiedy wiosną 2021 roku przewidziałem kilka rzeczy: powiedziałem, że czeka nas od sierpnia krach cenowy, krach finansowy, wtedy wiosną 2021 brzmiało to nielogicznie” – rozpamiętuje Jackowski.

Jasnowidz przypisuje sobie też przewidzenie wielkiej inflacji oraz podwyżek cen. Warto jednak wspomnieć, że sukcesy najczęściej przypisuje sobie dopiero po faktach, a o niespełnionych wizjach nie rozpowiada już tak chętnie.

– „Dzieją się rzeczy bardzo niebezpieczne i to najgorsze, że krótkotrwale niebezpieczne, że my możemy skutki tego odczuć już tego roku. Bo tak, jak się czuliśmy wiosną ubiegłego roku, że są obostrzenia, ale rząd dba. Dwoi się i troi, żeby nam to zrekompensować, a tu raptem dzieje się coś innego. Dzieje się, że pod jesień 2021 roku mamy do czynienia z potężną inflacją, ceny galopujące” – dodaje.

Wielka przepowiednia Jackowskiego dla Polski!

Jackowski twierdzi, że jest przerażony swoją najnowsza przepowiednią. Jasnowidz zdradził, że Polskę czeka utrata suwerenności!

– „Tu zachodzi jedno, zasadnicze pytanie: w 2019 było normalnie, jak jest teraz? Teraz jest nie nienormalnie, ta nienormalność jest już od jakiegoś czasu, ale teraz jest niebezpiecznie. W 2021 roku pod koniec kwietnia mówiłem, że mam wrażenie iż Polska w jakiś sposób zaczyna tracić suwerenność, to nawet w prasie zostałem zaatakowany przez pewnego pana ze służb, że za moimi wróżbami stoi Putin, co jest kompletną bzdurą” – wypowiada się jasnowidz.

Według wizji Jackowskiego, już w tym roku Polsce ma być odebrana część ziemi. Czy szykuje się kolejny rozbiór?

– „Oto mieliśmy jakiś czas temu, ta moja wizja, że jeżeli Polska będzie miała w czymś uczestniczyć militarnie, to wschodni wąski odcinek polskiej ziemi będzie odcięty od reszty kraju. (…) Ja bym powiedział, że sprawa ma drugie dno. Były rozmowy na wysokim szczeblu między Rosją a USA. Rosja stawiała jakieś warunki, USA raczej też, skoro to był dialog. Mi się wydaje, że to są pewne ustalenia i pewna umowa. Przy tym dealu nie ma naszego kraju” – wieszczy Jackowski.

Przejmujecie się przepowiedniami jasnowidza?

Źródło: Instagram – jackowski_k ; Pomponik.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Mery Spolsky pozuje w skąpym bikini. Fani są zachwyceni: „Jesteś nieidealnie idealna”

Zirytowana Kinga Rusin: Pieniądze na dotacje dla Kurskich, Rydzyków, Mejzów czy Obajtków jakoś zawsze się znajdą!