w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. To ma wydarzyć się „pewnego ranka”. Część Polski będzie w niebezpieczeństwie

fot. YouTube screenshot

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją, która jak zwykle nie brzmi optymistycznie. Profeta uważa, że w niebezpieczeństwie mogą znajdować się mieszkańcy części Polski. Co ma się wydarzyć?

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Profeta, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wykonywanym zawodzie, dzieli się swoimi przeczuciami za pośrednictwem kanału na YouTube, gdzie regularnie prowadzi transmisje.

Choć wizje Jackowskiego nie zawsze się sprawdzają, do czego sam się przyznaje, jasnowidz posiada wierne grono fanów śledzących jego przemowy z zapartym tchem. Oczywistym jest jednak, że 59-latek ma też wielu sceptyków.

Przerażająca wizja Jackowskiego

Niestety, wizje profety najczęściej nie napawają optymizmem, a wręcz przeciwnie, zwykle są wręcz przerażające. W ostatniej transmisji Jackowski stwierdził, że zobaczył chaos w naszym kraju, a w niebezpieczeństwie mogą być mieszkańcy południowo-wschodniej Polski, którzy następnie zaczną przemieszczać się na zachód.

Jasnowidz wspomniał o wybuchach, które mogą uszkodzić coś w Polsce. Podkreślił jednak, że niekoniecznie musi dojść do nich w naszym kraju, a na przykład w Ukrainie.

Pewnego ranka dowiemy się o wybuchu w jakimś obiekcie. A może o dwóch, trzech wybuchach. Najpierw to będą sprzeczne informacje, potem jednak zostaną one potwierdzone. Kojarzy mi się, że coś gęstego i żółtego uniesie się w powietrze – powiedział.

Jackowski przepowiedział także, że za jakiś czas stworzona zostanie „nowa rzeczywistość”, z którą będą musieli zmierzyć się ludzie. W swoich wizjach profeta zobaczył również, że rząd będzie podejmować nagłe decyzje.

Nagła decyzja rządu. Będzie tak, jak jest, czyli mamy różne problemy, niedostatki, wysokie ceny, inflację. Raptem rząd zacznie, będzie chciał coś wprowadzić, coś, co będzie dotyczyło całego narodu, to będą decyzje nadrzędne związane z jakąś nagłą sytuacją, będzie mowa o naszym bezpieczeństwie lub bezpieczeństwie kraju i rząd będzie chciał w trybie pilnym wprowadzić jakieś zarządzeni – twierdził ostatnio jasnowidz.

Niektórzy ludzie będą uważali, że to mocno ogranicza nasze prawa lub dotyka ograniczeń naszych praw. Będzie się tłumaczyło politycznie, że to są rzeczy nadrzędne, które w tym momencie są konieczne. To będzie nagła decyzja rządu w wyniku jakichś zdarzeń, które będą się działy, być może nawet poza Polską – dodał Jackowski.

Jak zapatrujecie się na przepowiednie Jackowskiego? Wierzycie jasnowidzowi?

Źródło: YouTube – Krzysztof Jackowski

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Joanna Opozda, Antek Królikowski - fot. Instagram @antek.krolikowski, @asiaopozda

Joanna Opozda nieźle namieszała osobistym wyznaniem. Nowa partnerka Królikowskiego pożegnała się z pracą w prestiżowej kancelarii

Małgorzata Godlewska szokuje nagą sesją na Instagramie. „ŚRODA DZIEŃ NA LODA” [+18]