w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Małgorzata Godlewska szokuje nagą sesją na Instagramie. „ŚRODA DZIEŃ NA LODA” [+18]

fot. Instagram screenshot

Choć czasy, w których siostry Godlewskie „zachwycały” Polaków swoim śpiewem już minęły, Małgorzata Godlewska nie pozwala o sobie zapomnieć i zdecydowała się na opublikowanie na Instagramie odważnego zdjęcia.

Małgorzata i Esmeralda, znane jako siostry Godlewskie, zasłynęły dzięki filmikom, na których skąpo ubrane i mocno wymalowane śpiewały covery znanych utworów. Popularności nie przyniósł im bynajmniej anielski głos, a wręcz przeciwnie, obie nie miały specjalnego talentu do śpiewania.

Co ciekawe, rodzina Godlewskich składa się aż z ośmiorga dzieci – pięciu sióstr i trójki braci. Prócz śpiewającego duetu popularność w mediach zdobyła także Magdalena, która brała udział w programach „Damy i wieśniaczki” oraz „Niegrzeczna pani domu”.

Małgorzata Godlewska szokuje

W ostatnim czasie Instagram Małgorzaty Godlewskiej zamienił się w prawdziwy wysyp erotycznych zdjęć. Wygląda na to, że influencerka nie ma już żadnych hamulców i publikuje treści, które można uznać za bardzo niecenzuralne i aż dziw, że platforma społecznościowa ich nie blokuje.

Tym razem Godlewska bezwstydnie zaprezentowała swoje duże piersi, pozując w prześwitującej kreacji, która teoretycznie zasłania biust, ale tak naprawdę niczego nie ukrywa. W komentarzach część internautów zarzuca jej brak smaku oraz sugeruje karierę w branży erotycznej. Pod postem pojawiły się również żartobliwe komentarze takie jak „środa dzień na loda”.

Poniżej możecie znaleźć zdjęcie, które Godlewska wrzuciła do sieci. Przesadziła?

fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram


Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. To ma wydarzyć się „pewnego ranka”. Część Polski będzie w niebezpieczeństwie

Córka Lewandowskich musiała zostać hospitalizowana. Anna poinformowała o stanie zdrowia pociechy