w

HahaHaha DramatDramat

Krzysztof Jackowski jest pewny, co czeka nas w Wielkanoc! Tym razem jego wizja jest bardziej optymistyczna

Krzysztof Jackowski, fot. YouTube
Krzysztof Jackowski, fot. YouTube

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją na kwiecień. Przewidywania są bardziej optymistyczne, ponieważ tym razem dotyczą one… pogody! Co czeka nas w Wielkanoc?

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym jasnowidzem w Polsce. Od lat współpracuje z policją, której pomaga w ustaleniu miejsca pobytu osób zaginionych. Przyznaje, że jak dotąd udało mu się z sukcesem rozwiązać kilkaset spraw. Na swojej stronie internetowej udostępnił dokumenty potwierdzające jego skuteczność, którą szacuje na 80%. Nie ukrywa, że czasami zdarza mu się mylić, jednakże zdarza się to bardzo rzadko.

Profeta z biegiem czasu rozszerzył swoją działalność. Obecnie przepowiada także, co wydarzy się w nadchodzącym roku oraz w każdym kolejnym miesiącu. Twierdzi, że jest to eksperyment, ponieważ o wiele częściej zdarza mu się mylić. Nie mniej jednak nie poddaje się i z zapałem opowiada, co wydarzy się w najbliższym czasie oraz jaką będziemy mieć pogodę.

Krzysztof Jackowski zapowiada, co wydarzy się w Wielkanoc

Jackowski ostatnio przepowiedział, co wydarzy się w kwietniu. Nie miał on dla nas dobrych wieści. Zauważył, że czeka nas poważny kryzys ekonomiczny, który ma wynikać z problemów energetycznych, które pogłębił się wraz z wybuchem wojny w Ukrainie.

Jest naturalne, że jeżeli u naszego sąsiada wybucha konflikt zbrojny, to my odczuwamy panikę. Ale teraz sytuacja w naszych głowach nieco się uspokoi. Jednak wiele wskazuje na to, że konflikt w Ukrainie będzie trwał długo. Kryzys jest nieunikniony i dotknie rykoszetem Europę. Nasz kraj jest w wyjątkowo trudnej sytuacji, nie należy do bogatych – tłumaczył.

Tym razem podzielił się ze swoimi słuchaczami nieco bardziej optymistyczną wizją. Spoglądając w przyszłość, dostrzegł, jaką będziemy mieć pogodę na Wielkanoc. Szykuje się naprawdę piękny weekend.

Ta moja przepowiednia się w jakiś sposób sprawdza. W kwietniu kojarzy mi się ciepło i kojarzy mi się szybka wiosna, którą już zapowiadałem. Będzie teraz dłuższy okres ładnej pogody i potem raptem będzie rozkwitnięcie wiosny. Jak najbardziej optymistyczna pogoda — powiedział.

Jasnowidz wskazał także, że w okresie Wielkanocnym nie będziemy narzekać na pogodę, bo ta będzie iście wiosenna. Oby tylko nic się nie zmieniło w najbliższych dniach.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Ukraińska snajperka „Ugoliok” stała się postrachem Rosjan. „Musimy wybić tych orków”

Patryk Vega, Kamil Durczok, Instagram

Patryk Vega chce nagrać film o Kamilu Durczoku! Ma już konkretny plan, w jaki sposób przedstawi historię dziennikarza