w

Król Karol III został ZAATAKOWANY w biały dzień! Rozjuszony mężczyzna rzucił w niego… jajkiem. Nagranie z zajścia obiegło sieć

Atak na króla Karola III - fot. Instagram @theroyalfamily, screenshot Twitter @RE_DailyMail
Atak na króla Karola III - fot. Instagram @theroyalfamily, screenshot Twitter @RE_DailyMail

Król Karol III już na początku rządów w Wielkiej Brytanii został zaatakowany przez przypadkowego mężczyznę. Sytuacja wyglądała groźnie, na szczęście ochrona zareagowała błyskawicznie. Wszystko zarejestrował kamery, a nagranie trafiło do sieci.

Król Karol III oficjalnie został królem Wielkiej Brytanii po śmierci matki, królowej Elżbiety II. Choć od tego pamiętnego dnia minęło raptem kilka tygodni, następca tronu Wielkiej Brytanii nie ma czasu na ochłonięcie z emocji. Wraz z małżonką, królową Kamilą, wybrał się z oficjalną wizytą do Yorku. Nikomu nawet nie przyszło na myśl, że już na początku panowania znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie.

Atak na króla Karola III

Rodzina królewska nie ma łatwego życia. Nie tak dawno temu pisaliśmy o tym, że młody mężczyzna zwyzywał księcia Andrzeja podczas oficjalnego przejazdu trumny z ciałem monarchini, a teraz to!

W Yorku zgromadziły się tłumy, by przywitać króla, jednakże wśród poddanych znalazł się śmiałek, który chcąc zademonstrować swoje oburzenie i poglądy zaczął wykrzykiwać do Karola, że jego kraj został zbudowany na krwi niewolnictwa, jednocześnie próbując rzucić w niego jajkiem. Na szczęście monarcha robił sprawne uniki, dzięki czemu nie oberwał. Świadkowie zdarzenia niezwłocznie zaczęli skandować hasło: Boże chroń króla.

Na szczęście w pobliżu znajdowała się ochrona i policja, które zareagowały błyskawicznie i powaliły agresora na ziemię.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Izabela Janachowska odpowiada Paulinie Smaszcz. Ujawniła kompromitujące SMS-y. „Mam dla ciebie idealnego na związek…”

Doda mówi o nowym partnerze i hejcie w sieci „Nie zdawałam sobie sprawy, jakie to emocje będzie wywoływać”