w

Kombajn zmiażdżył auto na Podlasiu. Samochodem podróżowała kobieta z trójką dzieci

fot. KMP Suwałki

Na trasie Suwałki – Filipów w województwie podlaskim doszło do niebezpiecznego wypadku. Kombajn zderzył się z samochodem osobowym, przygniatając auto, którym jechała kobieta z trójką dzieci.

Do przerażającego wypadku doszło w czwartek 11 sierpnia. Około godziny 19:00 na terenie gminy Filipów (woj. podlaskie) kombajn przejeżdżał przez drogę publiczną z jednego pola na drugie. Kierujący pojazdem nie zauważył nadjeżdżającego auta i doszło do zderzenia.

Kombajn zmiażdżył auto

Policja przekazała, że w wyniku wypadku do szpitala trafiła kobieta i trójka jej dzieci. Uczestnicy zdarzenia nie przebywali pod wpływem alkoholu.

„Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący kombajnem przejechał przez drogę publiczną z jednego pola na drugie. Nie zauważył nadjeżdżającego auta. Doszło do zderzenia pojazdów. W wyniku tego wypadku kierująca osobowym suzuki oraz trójka dzieci trafiła do szpitala” – przekazała Komenda Miejska Policji w Suwałkach.

Dokładne okoliczności wypadku są wyjaśniane przez policjantów.

Zobacz też: Mijała się z ciągnikiem na drodze. Rolnik zauważył, że coś jest nie tak. Zastał go wstrząsający widok

Policja apeluje

Mundurowi apelują o zachowanie niezbędnej ostrożności podczas wykonywania prac polowych i przypominają, że kierujących maszynami rolniczymi obowiązują zasady ruchu drogowego. Podczas poruszania się po drogach publicznych zespół żniwny powinien być zdemontowany z pojazdu.

Policja przypomina ważne zasady:

  • Nigdy nie pracuj w gospodarstwie pod działaniem alkoholu, nie kieruj pojazdami i maszynami rolniczymi po alkoholu i nie pozwól też, aby czynili to inni!
  • Nie dopuszczaj do kierowania maszynami lub pojazdami osób, które nie posiadają odpowiednich uprawnień!
  • Nie przewoź nikogo na załadowanych wozach i przyczepach! Przewożony materiał jest zazwyczaj sypki albo bardzo niestabilny i ruchomy. Upadek z załadowanej przyczepy może nieść za sobą tragiczne skutki.
  • Nie naprawiaj i nie operuj przy włączonych maszynach rolniczych. Ruchome części maszyn mogą wciągnąć twoją rękę lub nogę!
fot. KMP Suwałki
fot. KMP Suwałki

Źródło: KMP Suwałki

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Chcieli obejrzeć lądowanie samolotu. Takich emocji na pewno się nie spodziewali! Nowy rekord?

[VIDEO] 18-latek zabrał koleżanki na nocną przejażdżkę po Rzeszowie. Rozbił się na ścianie budynku