w

Kinga Rusin na rajskiej plaży! Gwiazdy są nią zachwycone

Fot. YouTube / Screenshot

Kinga Rusin postanowiła odpocząć od szarej polskiej codzienności i wybrała się na wakacje. Przyznajemy, że wybrany przez nią kierunek, niektórych może skręcać z zazdrości.

Kinga Rusin w ostatnim czasie rozkręciła się w komentarzach dotyczących polityki, a także spraw „na topie” w naszym kraju. Dziennikarka i aktywistka społeczna dorzuciła swoje trzy grosze chyba w każdym gorącym temacie, który miał miejsce w ostatnim czasie w naszym kraju.

Mogliśmy widzieć jej wpisy dotyczące sytuacji na naszej wschodniej granicy, czy głośnej śmierci Izabeli z Pszczyny. W swoich poglądach nie zostawia ona także suchej nitki na obozie rządzącym naszym krajem i regularnie wytyka politykom ich hipokryzję i błędne decyzje.

Inne oblicze Kingi Rusin

Dziennikarka pokazała swoje zupełnie inne oblicze podczas wakacji, na których obecnie przebywa. Kinga wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie wykonane na Malediwach, na którym ćwiczy jogę. Zamieściła do niego również komentarz dotyczący jej stylu życia: Lubię szybkie tempo, dużo akcji i niespodzianki😉. A jednak … od zeszłego roku kocham jogę 🙏🏻”

Na komentarze zachwyconych internautów nie trzeba było długo czekać. Wśród nich pojawiły się również wpisy od innych znanych osobistości. Np. Ewa Chodakowska napisała krótko: „Cudnaś ❤️”. Michał Piróg dorzucił: „Moja ♥️ panterka 😘😘😘„.

Nieco bardziej wstrzemięźliwie wypowiedział się Piotr Kraśko. Znany prezenter telewizyjny napisał: „Joga genialna, ale niech ktoś powie, że plaża w Dębkach nie jest piękna😊 Świetne ujęcie👏#zlotapolskajesień.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

Napisane przez szymon

Dowbor ostro reaguje na lawinę hejtu po wizycie w restauracji Lewandowskiego! "Nawołują do hejtu te szmaty, te gówna!"

Dowbor ostro reaguje na lawinę hejtu po wizycie w restauracji Lewandowskiego! „Nawołują do hejtu te szmaty, te gówna!”

Tomasz Stockinger choruje na COVID-19 i przyznaje: „Przeciwnik jest trudny”