w

Kinga Rusin pozuje na Malediwach. Gwiazda zachwyca wyrzeźbionym ciałem w bikini!

fot Instagram screenshot

Znana prezenterka i dziennikarka, Kinga Rusin pochwaliła się ostatnio kilkoma fotkami ze słonecznych Malediwów. 50-latka zaprezentowała się właśnie w skąpym bikini… i jest w znakomitej formie!

Wakacje Kingi Rusin na rajskich, malediwskich plażach trwają w najlepsze od paru tygodni. Wyjazd na Malediwy jest kolejnym wypoczynkiem Rusin w ostatnim czasie. Trzy miesiące temu, Kinga spędzała aktywnie czas na afrykańskim safari w towarzystwie egzotycznych zwierząt i dzikiej natury.

Gwiazdę, w czasie mieczy kolejnymi wyjazdami, można było często spotkać na protestach przeciwrządowych w Polsce. Kinga nie potrafiła jednak zbyt długo zabawić w rodzimych stronach i znowu uciekła przed grudniowym chłodem na rajskie wyspy.

Dziennikarka, która na karku ma już pięćdziesiątkę, zdecydowała się zapozować w bikini na Instagramie. Wieku wcale po niej nie widać, a ciała mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Do postu Rusin dołączyła zapewnienie, że wcale nie porzuca bikini.

How to get a bikini body? Put a bikini on your body!” – zażartowała po angielsku Kinga w opisie postu. ( „Jak mieć idealne ciało do bikini? Po prostu załóż na nie bikini!” )

Fani zachwycili się formą 50-latki i nie szczędzą reporterce pochwał pod zdjęciem:

OMG ❤️ BOGINI W BIKINI 🙌Kinga!!! śnieg topnieje za moim oknem 🔥🔥🔥 – napisała Ewa Chodakowska, znana expert fitness.

Przy Pani Rozenkowa niech się chowa 🔥

O matko! To dopiero kobitka! Ciało i umysł ….dwa w jednym!🔥👏

Jezu, szczęka mi opadła… Super pani wygląda – czytamy dalej.

A co wy uważacie o formie Kingi? Robi wrażenie?

Źródło: Instagram – kingarusin

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Autor „Dziewczyn z Dubaju” nie hamuje się w wypowiedzi o filmie: „Komercja zabiła fakty”

Nick Cannon stracił 5-miesięcznego synka z powodu raka mózgu. Nie potrafił powstrzymać łez na wizji (VIDEO)