w ,

Nick Cannon stracił 5-miesięcznego synka z powodu raka mózgu. Nie potrafił powstrzymać łez na wizji (VIDEO)

fot. Instagram screenshot

Nick Cannon – Raper, komik i prezenter telewizyjny wyznał, że w ubiegły weekend stracił najmłodsze dziecko. Niemowlę miało raka mózgu.

Nick Cannon zaledwie pięć miesięcy temu ponownie został ojcem. Jego partnerka, modelka Alyssa Scott wydała na świat syna Zena. Mężczyzna miał dotąd 7 dzieci, w czego dwójka to 10-letnie bliźniaki ze słynnego małżeństwa z Mariah Carey.

Gdy chłopiec miał dwa miesiące, zauważyli u niego niepokojący oddech i powiększoną głowę. Okazało się, że malec miał wodogłowie. Nagromadzony płyn wywierał spory nacisk na mózg, a szczegółowe badania wykryły złośliwego raka.

Celebryta podzielił się tragicznymi informacjami we wtorek na antenie Fox w swoim programie „The Nick Cannon Show” i wyznał, że jego pięciomiesięczny niemowlak odszedł w weekend.

„Po stracie jest nam bardzo ciężko. W przejściach pomaga nam terapeuta” – powiedział Nick.

Nick nie mógł powstrzymać łez podczas opowieści o ostatnich chwilach z synem. W niedzielę rodzina wspólnie poszła nad ocean, aby spędzić z Zenem ostatnie chwile.

– „W Święta Dziękczynienia sprawy nabrały rozpędu. Guz zaczął rosnąć znacznie szybciej. Więc wiedzieliśmy, że nadszedł czas…” – po tych słowach na wizji Cannon rozpłakał się.

Źródła: Instagram – nickcannon & itsalyssaemm ; MirrorUK ;

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Kinga Rusin pozuje na Malediwach. Gwiazda zachwyca wyrzeźbionym ciałem w bikini!

Edyta Górniak komentuje kontrowersyjną okładkę „Newsweeka”: „To dla mnie ulga i komplement, że się różnimy”