w

Nick Cannon spodziewa się 11. dziecka! W tym roku został ojcem już trzykrotnie – każde z dzieci ma inną matkę

fot. Instagram

W tym roku w życiu Nicka Cannona sporo się działo. Przez ostatnie sześć miesięcy przywitał na świecie trójkę swoich dzieci (każde z nich ma inną matkę), a niedawno ogłosił, że jego partnerka ponownie jest w ciąży. Raper i prezenter telewizyjny czeka na swoje jedenaste dziecko.

Kilka dni temu modelka Alyssa Scott ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka, którego ojcem jest Nick Cannon. „To cud i błogosławieństwo” – brzmi podpis pod zdjęciem.

W zeszłym roku zmarło pierwsze dziecko Cannona i Scott, niespełna półroczny synek Zen, który miał nowotwór mózgu.

W 2022 roku został ojcem już trzykrotnie – każda z pociech ma inną matkę

Zdaje się, że Nick Cannon ciężko pracuje aby sprowadzić na świat jak najliczniejsze potomstwo. Nie licząc dzieci ze Scott, Raper i prezenter ma już dziewięcioro pociech.

Pierwszymi dziećmi Cannona były urodzone w 2011 roku bliźnięta Morocco Monroe, których mamą jest Mariah Carey, czyli najsłynniejsza z jego partnerek. Para była małżeństwem przez 6 lat, a rozwód został sfinalizowany w 2016 roku.

Nick Cannon po rozwodzie nie próżnował i już w 2017 roku na świat przyszedł jego syn Golden, którego matka jest modelka Brittany Bell. Cannon ma z nią jeszcze dwoje dzieci: córkę Powerful Queen (2020 r.) i Rise Messiah (2022 r.).

W czerwcu 2021 roku urodził się wcześniej wspomniany Zen, a także bliźnięta Zion Mixolydian i Zillion Heir. Ich matką jest Abby De La Rosa.

Rok 2022 był szczególnie intensywny dla Cannona który już trzykrotnie został ojcem. jcem. Ze wcześniej wspomnianego związku urodziła się mu córka Rise Messiah, a n świat przyszedł także syn Legendary Love (matka – modelka Bre Tiesi) i córka Onyx Ice (matka – modelka LaNisha Cole).

Co więcej, w czerwcu 2022 roku w sieci pojawiły się plotki, że Abby De La Rosa ponownie jest w ciąży z Cannonem. Jeśli to prawda, byłoby to dwunaste dziecko mężczyzny.

Źródło: cbsnews.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Kinga Rusin ostro uderza w Kaczyńskiego. „To może posłuchaj dzia*u, dlaczego kobiety w Polsce nie rodzą!”

Anna Lewandowska dokonała szokującego wyznania. Przyznała, że poroniła. „DOŚĆ! Jestem zła, gdy widzę, że…”