w

Anna Lewandowska dokonała szokującego wyznania. Przyznała, że poroniła. „DOŚĆ! Jestem zła, gdy widzę, że…”

fot. Instagram

Anna Lewandowska zaskoczyła swoich fanów szczerym wyznaniem na Instagramie. Trenerka, zdenerwowana ostatnimi wypowiedziami polityków oskarżających kobiety za niską dzietność w Polsce, przyznała, że w przeszłości poroniła.

Anna Lewandowskich jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Trenerka przez lata budowała swoją markę, a jako żona Roberta zyskała dodatkową rozpoznawalność poza granicami naszego kraju.

Lewandowscy tworzą zgraną parę, a ich największym szczęściem są ich córki – urodzona w 2017 r. Klara i trzy lata młodsza Laura. Anna wielokrotnie podkreślała, że narodziny córek były spełnieniem jej marzeń. Para bardzo kocha swoje córeczki i dba o ich przyszłość.

Anna Lewandowska wyznała, że poroniła. „DOŚĆ!”

Anna Lewandowska zdobyła się właśnie na osobiste wyznanie. 34-latka przyznała, że w przeszłości miała problemy z ciążą i poroniła, o czym poinformowała na Instagramie. Trenerka opowiedziała o tym traumatycznym wydarzeniu w związku z burzą, która rozpętała się po wizycie Jarosława Kaczyńskiego w Ełku.

Prezes PiS zasugerował, że młode Polki nie rodzą dzieci, bo „dają w szyję”. Jego zdaniem kobiety uzależniają się od alkoholu już w dwa lata, podczas gdy mężczyzna popadnie w alkoholizm dopiero po 20 latach.

– „DOŚĆ! Jestem zła, gdy widzę, że politycy w niesprawiedliwy sposób oskarżają kobiety, zamiast dostrzegać realne problemy. Jako kobieta i matka czuję się bardzo dotknięta ostatnimi wypowiedziami. Bycie mamą było moim największym marzeniem. Zanim się spełniło niestety, podobnie jak inne kobiety, doświadczyłam także poronienia – wyznała Lewandowska w mediach społecznościowych.

Według statystyk co piąta para w Polsce bezskutecznie stara się o dziecko. Stres, problemy ze zdrowiem czy z hormonami powodują, że nie tylko zajście w ciąże jest problemem, ale również jej utrzymanie. Nie oceniajmy zatem kobiet, które często w ciszy, walczą wszelkimi sposobami i środkami, aby na teście ciążowym zobaczyć upragnione dwie kreski…” – dodała.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Nick Cannon spodziewa się 11. dziecka! W tym roku został ojcem już trzykrotnie – każde z dzieci ma inną matkę

Żona Stuhra usłyszała budzące lęk diagnozy od lekarzy. Musi przejść operację. „Jak być może wiecie…”