w

Żona Stuhra usłyszała budzące lęk diagnozy od lekarzy. Musi przejść operację. „Jak być może wiecie…”

fot. AKPA

Ostatni czas nie był najlepszy dla rodziny Stuhrów. W czerwcu żona Macieja Katarzyna Błażejewska-Stuhr wyznała, że ma poważne problemy ze zdrowiem. Poddała się wielu badaniom, ale wciąż nie było wiadomo, co jej dolegało. Teraz dietetyczka poinformowała, że zostało przedstawionych jej sporo niepokojących diagnoz i musi przejść zabieg, który może rozwiązać jej problemy.

Pięć miesięcy temu Katarzyna Błażejewska-Stuhr poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie o tym, że z jej zdrowiem nie dzieje się najlepiej. Zamieściła wpis, w którym opisała, jak się czuje.

„Ostatnie tygodnie mijają mi głównie na badaniach. Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co. Sił brak, powiększone węzły chłonne, pewne zaburzenia w badaniach krwi, reszta książkowa. Mąż zabrał mnie na weekend oddechu, z czego pierwszej doby przespałam ze 20 godzin. Drugiego dnia niewiele mniej i wracamy” – wyznała w czerwcu.

Katarzynę czeka zabieg

Przez długi czas żona aktora starała się znaleźć przyczynę swojego złego samopoczucia. Niedawno na swoim blogu Błażejewska-Stuhr poinformowała, że odbyła już kilka konsultacji z lekarzem i zdradziła, jak wygląda jej aktualna sytuacja. 

„Jak być może wiecie, przez ostatnie kilka ładnych miesięcy borykałam się z problemami zdrowotnymi. Wiele diagnoz, niektóre budzące wiele lęku, niebawem poddaję się zabiegowi – oby to skończyło źródło problemów. Z całą pewnością wiele miało podłoże nerwowe albo choroba podsycana niepokojem nasilała swoje objawy” pisze. 

Katarzyna wspomina, że całą tę sytuację straciła „zaufanie do swojego ciała”. Przez długi czas jej organizm był bardzo osłabiony i Błażejewska-Stuhr obawiała się tego, że już nigdy nie wróci do uprawiania ulubionych sportów, czy nawet dłuższych spacerów.

„Ono nie mogło, więc ja je zaniedbałam, bałam się testować. Nie podejmowałam treningów, bo przecież niedawno nie mogło przejść 200 m. To też powodowało dalsze jego osłabienie – taka transakcja wiązana” czytamy.

Dietetyczce ostatni udało się jednak przezwyciężyć słabości. Opowiedziała o tym, że ostatnio udało się jej przejść 7 kilometrów marszem. – „A nasze ciało jest z nami jedno, na całe życie. Może nas zawodzić, może słabnąć, ale nie zmienimy go…” podkreśla żona aktora, mając nadzieję, że uda się jej rozwiązać problemy.

Na Instagramie Katarzyna zaznaczyła ostatnio, że ogromny wpływ na stan zdrowia mają nerwy i stres. – „Choroby, stres, codzienne napięcia i problemy, z którymi musimy się mierzyć — to wszystko gromadzi się w ciele. Jesteśmy mniej sprawni, mamy obniżony poziom energii i gorsze samopoczucie. Im dłużej trwają te stany, tym trudniej zaufać własnemu ciału, że nadal może zaprowadzić nas tam, gdzie chcemy, że jest silne i wytrzymałe”.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Anna Lewandowska dokonała szokującego wyznania. Przyznała, że poroniła. „DOŚĆ! Jestem zła, gdy widzę, że…”

Sandra Kubicka zaprosiła Joannę Opozdę do… oktagonu. Zdradziła też sekret koleżanek z branży