w

Tomasz Stockinger choruje na COVID-19 i przyznaje: „Przeciwnik jest trudny”

Fot. YouTube / Screenshot

Tomasz Stockinger przechodni obecnie COVID-19. Aktor podzielił się swoim samopoczuciem na Instagramie, a także skierował apel do swoich fanów.

Tomasz Stockinger najczęściej kojarzony z serialem „Klan” ma koronawirusa. Z zamieszczonego przez aktora nagrania dowiadujemy się, jak znosi tę chorobę i jak się ogólnie czuje.

Stockinger nie jest hospitalizowany i walczy z chorobą w domu. Przyznaje również, że liczył, iż koronawirus go ominie i uda mu się nie zakazić. To się jednak nie udało i sam komentuje obecną sytuację następująco:

Tomasz Stockinger: Myślałem, że mnie nie doścignie, ale myliłem się… Od kilku dni rozgościł się u mnie COVID. Przyjąłem gościa ciepło, ale mam nadzieję, że niebawem odjedzie i nie zostawi po sobie pamiątek…

Następnie dodaje: Jednak, jak widzicie i słyszycie, nie jest źle. Uważajcie na siebie.

Ważny apel!

Aktor w swoim nagraniu zamieścił również bardzo ważny apel do osób, które nadal narażone są na zakażenie COVID-19. Powiedział:

Apeluję do wszystkich, którym może się coś takiego jeszcze przydarzyć – zachowajmy wszelkie środki ostrożności. A ja mam nadzieję, że już po tym tygodniu, bo już za mną tydzień ciężkiej walki, jak do tego jeszcze dołożę kolejny tydzień, to już będę mógł wrócić do pracy i do zdrowia, czego państwu oczywiście bardzo serdecznie życzę.

Również życzmy szybkiego powrotu do zdrowia oraz wszystkiego dobrego!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Kinga Rusin na rajskiej plaży! Gwiazdy są nią zachwycone

Książę William o walce z depresją. Wspomina dramatyczne wydarzenia z przeszłości

Książę William o walce z depresją. Wspomina dramatyczne wydarzenia z przeszłości