w

Dowbor ostro reaguje na lawinę hejtu po wizycie w restauracji Lewandowskiego! „Nawołują do hejtu te szmaty, te gówna!”

Dowbor ostro reaguje na lawinę hejtu po wizycie w restauracji Lewandowskiego! "Nawołują do hejtu te szmaty, te gówna!"

Maciej Dowbor postanowił odwiedzić restaurację Roberta Lewandowskiego. W żartobliwym tonie opisał przebieg swojej wizyty w warszawskiej knajpie.

Lokal NINE’s Restaurant & Sports Bar znajduje się w Warszawie przy ulicy Haberbuscha i Schielego 6. Restauracja ostałą otwarta dwa miesiące temu i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony kibiców Lewandowskiego, jak i celebrytów.

Tym razem wizytę w knajpie „Lewego” złożył Maciej Dowbor, który następnie opowiedział o swoich wrażeniach na filmie opublikowanym w social mediach.

Prezenter telewizyjny stwierdził, że jest zawiedziony, jednak był to oczywiście żart. Liczył na to, że przywita go sam Robert Lewandowski.

Chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo zawiedziony, bo chciałem przyjść i przywitać się z gospodarzem tego miejsca, a niestety Robert Lewandowski nie wyszedł do mnie. Nie przyniósł mi ani przystawek, ani nawet piwa, które sobie zamówiłem – powiedział Dowbor.

Ja wszystko rozumiem, no, ale są jakieś granice, nie może być tak, że gospodarz nie chce się pojawić. Ja tu specjalnie tylko z tego powodu przyjechałem – dodał, dalej żartując.

Dowbor odniósł się również do rozdania nagród w corocznym plebiscycie piłkarskim organizowanym przez magazyn „France Football”. Robert Lewandowski miał duże szanse na zdobycie Złotej Piłki, niestety zajął jednak drugie miejsce za Leo Messim.

Powodzenia, Robert. Jeszcze raz gratulacje za zajęcie drugiego miejsca – dodał dziennikarz.

Na Dowbora wylała się fala krytyki za sprawą portali, które potraktowały jego słowa na poważnie i opublikowały artykuły, w których przekonują, że dziennikarz krytykuje lokal Lewandowskiego.

Prezenter musiał nagrać film, w którym wszystko wyjaśnił. Nie szczędził przy tym ostrych słów:

– Przecież wiadomo, że to był żart. To, jak do hejtu nawołują te szmaty plotkarskie, te gówna, to jest niewyobrażalne. Niektóry dają się wkręcać i wylewają na mnie wiadro hejtu!

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Bartosz

(VIDEO) 15-latek dokonał strasznej zbrodni. Zemścił się na prześladujących go uczniach

(VIDEO) 15-latek dokonał strasznej zbrodni. Zemścił się na prześladujących go uczniach

Kinga Rusin na rajskiej plaży! Gwiazdy są nią zachwycone