w

Katar 2022. Kim są i jak wyglądają polskie WAGs? Oto żony i partnerki piłkarzy reprezentacji Polski

Jak wyglądają polskie WAGs? - fot. Instagram
Jak wyglądają polskie WAGs? - fot. Instagram

O polskich WAGs mówi się niewiele, a szkoda, ponieważ nie tylko Anna Lewandowska ma się czym pochwalić. Jak wyglądają oraz czym zajmują się żony i partnerki piłkarzy reprezentacji Polski?

WAGs to potoczne określenie, którym niegdyś bulwarowa angielska prasa określała żony i partnerki tamtejszych piłkarzy. Z biegiem czasu ten akronim stał się również popularny w innych krajach, w tym w Polsce.

Z uwagi na Mundial 2022 postanowiliśmy przedstawić Wam wszystkie polskie WAGs. Która z nich jest najpiękniejsza? Zdecydujcie sami, tylko pamiętajcie, by zostawić pod tekstem komentarz z jej nazwiskiem.

Anna Lewandowska — żona Roberta Lewandowskiego

Anna-Lewandowska-fot.-Instagram-@annalewandowska.jpg
[email protected]

Anny Lewandowskiej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To żona Roberta Lewandowskiego, która ze wszystkich WAGs cieszy się największą popularnością. Nie tylko realizuje się, jako mama Klary i Laury, ale i jest trenerką fitness, która odmieniła życie tysięcy Polek. Regularnie kibicuje mężowi podczas wszystkich ważnych meczów, dlatego też nie mogło jej zabraknąć w Katarze.

Dominika Robak — narzeczona Kamila Grabary

Dominika Robak - fot. Instagram @robaleek
Dominika Robak – fot. Instagram @robaleek

Dominika Robak jest modelką, która współpracuje z polskimi i zagranicznymi agencjami. Z Kamilem Grabarą spotyka się od 3 lat i tworzą naprawdę bardzo szczęśliwy związek. W 2020 roku bramkarz poprosił ukochaną o rękę, jednak na razie nie zdecydowali się na ślub.

Matilde Rossi to ukochana Łukasza Skorupskiego

Matilde Rossi - fot. Instagram @mrs.matilderossi
Matilde Rossi – fot. Instagram @mrs.matilderossi

Łukasz Skorupski przed laty podpisał kontrakt z AS Roma, a po dwóch latach został wypożyczony do Empoli. Los dobrze go poprowadził, bo to właśnie tam poznał Matilde Rossi, włoską modelkę. Nieoficjalnie mówi się, że ukończyła studia biologiczne i chciała zostać weterynarzem.

Miałem kilka dni wolnego, pojechałem do Rzymu odwiedzić znajomych, było trochę osób, między innymi Matilde. Spisaliśmy się potem na Facebooku czy Instagramie, umówiliśmy na kawę. Ja to wtedy nawet nie szukałem dziewczyny, nie chciałem. Ale pomyślałem, że ładna dziewczyna, to się spotkam — wspominał w wywiadzie dla weszlo.com.

W krótkim czasie zostali parą, a w 2017 roku wzięli ślub, który odbył się w Cagliarii na Sardynii. Aby ten szczególny moment uczcić ze wszystkimi ważnymi osobami, nieco później wyprawili przyjęcie w Polsce, a dokładniej w hotelu nad jeziorem Rożnowskim.

Matilde zrezygnowała z kariery zawodowej i w pełni skupiła się na rodzinie. Wspólnie z Łukaszem wychowują synka, Leonardo.

Marina Łuczenko-Szczęsna jest żoną Wojciecha Szczęsnego

Marina Łuczenko-Szczęsna - fot. Instagram @marina_official
Marina Łuczenko-Szczęsna – fot. Instagram @marina_official

Wojciech Szczęsny musiał się nieźle nagłowić, jak zdobyć serce Mariny Łuczenko-Szczęsnej, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Na początku trochę go zbywała, jednak ostatecznie dała mu szansę i w krótkim czasie zapałali do siebie uczuciem. Nie chcieli, by fani bramkarza dowiedzieli się o ich związku, ale w końcu zostali przyłapani razem na jednym z festiwali.

Wojtek poprosił ukochaną o rękę w dniu jej 26. urodzin (lipiec 2015). Ślub odbył się w maju 2016 roku w Grecji. Teraz wspólnie wychowują synka Liama, a Marina realizuje się, jako mama i wokalistka — ostatnio nagrała piosenkę na Mundial 2022.

Julia Bednarek jest żoną Jana Bednarka

Julia Bednarek - fot. Instagram @juuulencja
Julia Bednarek – fot. Instagram @juuulencja

Jan Bednarek jest w szczęśliwym związku z Julią Bednarek (z domu Nowak) od 2017 roku. Podczas wspólnych wakacji na Mykonos w 2020 roku, poprosił ukochaną o rękę. W czerwcu tego roku wzięli bajkowy ślub w Heron Live Hotel — luksusowym hotelu położonym nad jeziorem Rożnowskim.

W sierpniu 2021 Bednarkowie powitali na świecie pierwsze dziecko, córeczkę Lilly.

Maja Mocydlarz — dziewczyna Bartosza Bereszyńskiego

Maja Mocydlarz, Bartosz Bereszyński - fot. Instagram @b_bereszynski
Maja Mocydlarz, Bartosz Bereszyński – fot. Instagram @b_bereszynski

Bartosz Bereszyński od kilku lat jest w związku z Mają Mocydlarz. 30-latka jest szalenie utalentowana i ambitna. Ukończyła szkołę muzyczną i pierwszy stopień politologii, ma także tytuł magistra ze stosunków międzynarodowych oraz dziennikarstwa i komunikacji wizerunkowej. Zrobiła także studia podyplomowe z zarządzania. Choć z pewnością nauka zajmowała jej mnóstwo czasu, równocześnie tworzyła własną firmę odzieżową, która cieszy się sporym zainteresowaniem.

Prywatnie zakochani wychowują dwóch synów: 5-letniego Leo i niespełna 2-letniego Bruno.

Matty Cash spotyka się z Kady McDermott

Kady McDermott - fot. Instagram @kadymcdermott
Kady McDermott – fot. Instagram @kadymcdermott

Kady McDermott od niedawna może zaliczać się do nowych polskich WAGs. Ciemnowłosa piękność jest modelką i influencerką, jednakże wcześniej zdobyła popularność dzięki programowi Love Island. Sportowiec poznał ją w Portugalii, jednak jak dotąd nie opublikowali w sieci żadnych wspólnych zdjęć. Miejmy nadzieję, że już wkrótce się to zmieni.

Marta Glik — żona Kamila Glika

Marta Glik - fot. Instagram @martaglik
Marta Glik – fot. Instagram @martaglik

Kamil Glik dokładnie 11 lat temu ożenił się z Martą Glik, którą poznał jeszcze w szkole podstawowej. Na początku znajomości chętnie sobie dokuczali i daleko im było do miłości, jednak w gimnazjum zapałali do siebie płomiennym uczuciem. Wspólnie wychowują dwie córki: 9-letnią Victorię i 3-letnią Valentinę.

Patrycja Tołpa — dziewczyna Roberta Gumnego

Patrycja Tołpa - fot. Instagram @patrycja.tolpa
Patrycja Tołpa – fot. Instagram @patrycja.tolpa

Robert Gumny jest w związku z Patrycją Tołpą. Na tę chwilę wiemy tylko, że na co dzień zajmuje się stylizacją brwi i rzęs. Zabiegi wykonuje w Augsburgu. Zakochana jest nie tylko w piłkarzu, ale i ich buldogu francuskim, który wabi się Gucci.

Agnieszka Jędrzejczyk — żona Artura Jędrzejczyka

Agnieszka Jędrzejczyk i Artur Jędrzejczyk wzięli ślub w 2014 roku. O tym wydarzeniu było dość głośno, ponieważ sportowiec poszedł do ołtarza o kulach! Nieco wcześniej doznał kontuzji więzadła krzyżowego w kolanie, jednak nawet to nie było w stanie powstrzymać go przed powiedzeniem sakramentalnego tak. Niewiele wiadomo na ich temat, ponieważ skutecznie unikają blasku fleszy. Zakochani wychowują wspólnie córkę, Oliwię.

Claudia Redheaded — dziewczyna Jakuba Kiwiora

Claudia Redheaded - fot. Instagram @claudia.redheaded_babe
Claudia Redheaded – fot. Instagram @claudia.redheaded_babe

Claudia Redheaded jest nie tylko piękna, ale i utalentowana. W 2018 roku mogliśmy podziwiać ją w półfinale europejskich mistrzostw świata w twerku. Rok wcześniej wygrała zawody w Niemczech. Na co dzień zajmuje się prowadzenie warsztatów i udzielaniem lekcji tego tańca oraz prowadzi sklep z dedykowaną do tego odzieżą.

W 2021 roku Jakub Kiwior poprosił ukochaną o rękę, jednak póki co nie informują, kiedy i gdzie miałby odbyć się ich ślub.

Klaudia Kurek — dziewczyna Mateusza Wieteski

Klaudia Kurek - fot. Instagram @klaudiaxkurek
Klaudia Kurek – fot. Instagram @klaudiaxkurek

Mateusz Wieteska od blisko trzech lat spotyka się z młodszą od niego o rok Klaudią Kurek. Urocza blondynka uwielbia bawić się modą i podróżować. Bardzo często można spotkać ją na trybunach, ponieważ z zapałem kibicuje ukochanemu.

Nicola Zalewski jest singlem

Nicola Zalewski najprawdopodobniej jest singlem, choć nie można wykluczyć, że doskonale ukrywa się ze swoją partnerką. Być może jednak 20-latek chce w 100% skupić się na karierze i uważa, że na miłość jeszcze przyjdzie czas. Nie dajcie się zwieść — urocza blondynka, z którą tak chętnie pozuje do zdjęć publikowanych na Instagramie to jego starsza siostra, którą stawia sobie za wzór.

Iga Wysocka — dziewczyna Krystiana Bielika

Iga Wysocka - fot. Instagram @igawysocka
Iga Wysocka – fot. Instagram @igawysocka

Iga Wysocka, dziewczyna Krystiana Bielika zdecydowanie zasługuje na miano jednej z najpiękniejszych polskich WAGs. Młodziutka modelka i influencerka czaruje urodą, ale i inteligencją. Na co dzień mieszka w Londynie, gdzie studiuje kierunek związany z mediami.

Aleksandra Frankowska — żona Przemysława Frankowskiego

Aleksandra-Frankowska-fot.-Instagram-@olaa_frankowska.jpg
[email protected]_frankowska.jpg

Przemysław Frankowski i Aleksandra Machaj poznali się w jednym z sopockich klubów i można śmiało powiedzieć, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. W krótkim czasie okazało się, że to siostra jego kolegi z drużyny. Uczucie zaczęło rozkwitać, a po czterech latach znajomości piłkarz poprosił ukochaną o rękę. Nietrudno domyślić się, jak brzmiała jej odpowiedź. W czerwcu 2019 roku wzięli ślub, a Aleksandra zaczęła posługiwać się jego nazwiskiem. Wspólnie wychowują dwóch synów: 4-letniego Jakuba i niespełna dwuletniego Franka.

Dominika Grosicka — żona Kamila Grosickiego

Dominika Grosicka - fot. Instagram @dominikagrosicka
Dominika Grosicka – fot. Instagram @dominikagrosicka

Początki znajomości Dominiki Grosickiej i Kamila Grosickiego nie należały do łatwych. Ukochana piłkarza była wówczas w związku, ostatecznie jednak udało mu się zdobyć jej serce i w tym roku świętowali 11. rocznicę ślubu.

Byłem w niej strasznie zakochany, ale ona miała kogoś innego. Więc ja byłem kumplem, przyjacielem, choć cały czas się w niej podkochiwałem. Przez chwilę byliśmy razem, potem na rok odstawiła mnie na boczny tor. Pamiętam, jak wracałem z meczu Jagiellonii, napisałem do niej, oddzwoniła, zaczęliśmy rozmawiać. Miałem dwa dni wolnego, pojechałem do niej. I tak się zaczął nasz związek — powiedział w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego.

Trochę się na nią naczekałem. Znaliśmy się długo, ale na początku Dominika była w związku. Później, kiedy zaczynaliśmy ze sobą chodzić, kilka razy się rozstawaliśmy — mówił z kolei Party.

Para wychowuje syna Dominiki, Marcela oraz ich wspólną córkę, Maję, która ma obecnie 10 lat.

Jakub Kamiński jest singlem

… lub po prostu nie chwali się w mediach społecznościowych dziewczyną.

Celia Krychowiak — żona Grzegorza Krychowiaka

Celia Jaunat - fot. Instagram @celiajaunat
Celia Jaunat – fot. Instagram @celiajaunat

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak z powodzeniem mogą ubiegać się o miano jednej z najpiękniejszych par. Poznali się, gdy ona miała 19 lat, a on 21 i od tamtego czasu są nierozłączni.

Jesteśmy jak stare dobre małżeństwo. Mieszkałam wtedy w Bordeaux, moim rodzinnym mieście, studiowałam zarządzanie i marketing, połowę tygodnia spędzałam na uczelni, drugą na praktykach w salonie firmy, która handlowała luksusowym wyposażeniem do łazienek — wyznała w wywiadzie dla Vivy!.

Ich historia jest bardzo podobna do życiorysu Cristiano Ronaldo, który poznał Georginę Rodriguez w luksusowym butiku, w którym pracowała, z tym że Celia sprzedawała… kafelki.

Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam: O mój Boże, jaki on jest piękny! On mnie w pierwszej chwili chyba w ogóle nie zauważył, bo siedziałam za biurkiem. To był impuls, że musi mnie zobaczyć, dowiedzieć się, że istnieję! Wstałam, zaczęłam przechadzać się po salonie, udając, że zapisuję jakieś numery czy ceny. I podziałało! Podszedł do mnie, powiedział po francusku: „Bonjour mademoiselle…”. Ogromnie spodobał mi się jego akcent. Uwiódł mnie tym, jak mówi. I swoim uśmiechem — dodała.

Zakochani zaręczyli się w 2017 roku, a w Wigilię 2019 roku odbył się ich ślub. Obecnie ukochana piłkarza realizuje się jako modelka.

Ada Mizgalska — dziewczyna Michała Skórasia

Ada Mizgalska - fot. Instagram @ada.mizgalska
Ada Mizgalska – fot. Instagram @ada.mizgalska

22-letni Michał Skóraś to prawdziwy szczęściarz, ponieważ w 2020 roku podbił serce przepięknej Ady Mizgalskiej. 20-latka w przeszłości uprawiała taekwondo, a obecnie realizuje się jako modelka i hostessa.

Oliwia Żurek — dziewczyna Damian Szymański

Damian Żurek już od dłuższego czasu spotyka się z Oliwą Żurek, jednak nie wiadomo, od kiedy tak naprawdę są parą. Urocza blondynka studiuje na lubelskim Uniwersytecie Medycznym, a w wolnych chwilach zajmuje się modelingiem.

Sebastian Szymański jest singlem

Sebastian Szymański ma 23 lata i jak na razie cały swój czas poświęca największej miłości — piłce nożnej.

Laura Słowiak — żona Piotra Zielińskiego

Laura Słowiak - fot. Instagram @lauraslowiak
Laura Słowiak – fot. Instagram @lauraslowiak

Piotr Zieliński i Laura Słowiak są parą od siedmiu lat. Piłkarz nie tracił czasu i już po dwóch latach znajomości poprosił ukochaną o rękę, a już w 2019 roku wzięli ślub.

Laura ukończyła analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, a obecnie realizuje się jako żona, mama i fotomodelka.

Kinga Bulak — dziewczyna Szymona Żurkowskiego

Szymon Żurawski i Kinga Bulak bardzo cenią sobie prywatność, ale wiemy, że niedawno powitali na świecie córkę, Liliannę.

Agata Sieramska — dziewczyna Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik długo nie nacieszył się samotnością, ponieważ po rozstaniu z Jessicą Ziółek związał się z Agatą Sieramską. Piękna fotomodelka i influencerka pochodzi z Krakowa. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie promuje zdrowy styl życia. Jej profil na Instagramie (@agatycze) obserwuje ponad 138 tysięcy użytkowników.

Paulina Procyk — żona Krzysztofa Piątka

Paulina Procyk - fot. Instagram @paulynaaa_a
Paulina Procyk – fot. Instagram @paulynaaa_a

Paulina Procyk i Krzysztof Piątek poznali się w 2014 roku. Mimo iż kobieta jest od niego starsza o 4 lata, nie przeszkodziło im to w stworzeniu trwałej relacji. Ślub wzięli 1 czerwca 2019 roku w Zamku Joannitów w Łagowie. 29-letnia wybranka piłkarza pochodzi z Lublina i z wykształcenia jest prawniczką.

Martyna Świderska — żona Karola Świderskiego

Martyna Świderska, Karol Świderski - fot. Instagram @_werno96_
Martyna Świderska, Karol Świderski – fot. Instagram @_werno96_

Martyna Świderska (z domu Werno) pochodzi z Rawicza, podobnie jak Karol Świderski. Nie wiadomo, od kiedy się znają, jednak pierwsze oficjalne wyjście zaliczyli w 2017 roku. Rok później piłkarz poprosił ukochaną o rękę. Przed świętami Bożego Narodzenia w 2020 roku wzięli ślub cywilny, dokładnie rok po tym, jak powitali na świecie syna. Dopiero 28 maja tego roku powiedzieli sobie sakramentalny tak.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Paulina Smaszcz przesadziła? Obraziła Kasię Cichopek we wstrętny sposób. Podły komentarz już zniknął, lecz niesmak pozostał

Prezenterka sypia z wodą święconą i Biblią obok łóżka. Powód zaskakuje. „Nigdy nie wiesz, kiedy to się stanie”