w

Prezenterka sypia z wodą święconą i Biblią obok łóżka. Powód zaskakuje. „Nigdy nie wiesz, kiedy to się stanie”

fot. Instagram

Scarlett Moffatt to popularna angielska celebrytka, znana głównie z udziału w brytyjskiej edycji Googlebox. Od pewnego czasu jest przerażona, że może zostać opętana przez demona. Kobieta opublikowała przeraźliwy wpis w sieci. „Nigdy nie wiesz, kiedy to się stanie” – pisze.

Scarlett Moffatt jest angielską prezenterką telewizyjną i była tancerką towarzyską. Kobieta zdobyła rozpoznawalność dzięki wzięciu udziału w programie Googlebox. Wygrała też szesnastą edycję programu „I’m a Celebrity… Get Me Out Here!”. Na Instagramie obserwuje ją ponad 2,3 mln osób!

Niedawno gwiazda zdradziła, że bardzo obawia się opętania przez demona. Kobieta opowiedziała o tym, ja działają złe duchy oraz zdradziła, w jaki sposób je powstrzymuje.

Nigdy nie wiesz, kiedy to się stanie – podkreśliła.

Jednego dnia możesz siedzieć i oglądać RuPaul’s Drag Race, a w następnej minucie możesz zostać opętany przez demona – dodała następnie.

Śpi z wodą święconą i biblią

Scarlett Moffatt nie czuje się spokojna, bo boi się, do czego może dojść i przewiduje najgorsze scenariusze. Celebrytka obawami dzieli się w swoich social mediach.

„Demony pojawiają się w wielu formach i próbują zawładnąć nawet najbardziej niczego niepodejrzewającymi gospodarzami” wyjaśnia gwiazda.

„To dlatego wiele dzieci staje się demonami, prawda? Bo kto by to podejrzewał? Skąd miałyby wiedzieć?” – tłumaczy kobieta.

Na koniec zamieszczonego w mediach społecznościowych nagrania Moffatt zdradziła, w jaki sposób radzi sobie z demonami i przeciwdziała opętaniu. Stwierdziła, że największą pomoc niesie jej woda święcona i biblia.

Właściwie śpię z wodą święconą obok łóżka. A pod łóżkiem jest Biblia. Mam całkiem sporo rzeczy, które mogą nas chronić – wyznała.

Prezenterka telewizyjna już wiele razy publicznie wspominała o znaczeniu wiary chrześcijańskiej w jej życiu i o tym, jak pomaga jej ona na co dzień. Nic dziwnego, że tej sytuacji też zwraca się ku swojej wierze.

Źródło: mirror.uk

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Jak wyglądają polskie WAGs? - fot. Instagram

Katar 2022. Kim są i jak wyglądają polskie WAGs? Oto żony i partnerki piłkarzy reprezentacji Polski

2-letnia Natalka mieszkała z mamą w namiocie na mrozie. Gdy przybyli policjanci, była wyziębiona i miała na sobie jedynie krótki rękaw