w

Jeden z członków ekipy Friza zostanie TATĄ! Jego ukochana pochwaliła się zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Internauci: „O ch*j!”

Ekipa Friza - fot. Instagram @ekipa_friza
Ekipa Friza - fot. Instagram @ekipa_friza

Piotr Nowak, znany wszystkim bliżej jako Nowciax, podzielił się z fanami radosną nowiną! Lada chwila zostanie tatą! Pokazał pierwsze zdjęcie z ciężarną dziewczyną. Jaki ma już brzuszek!

Nowciax na początku zaczynał jako fotograf Ekipy Friza, jednak w 2020 roku został jej członkiem, po tym jak opuścił ją Mixer. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych influencerów w Polsce — ma ponad 835 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Na swoim koncie ma współprace z wieloma celebrytami i to on jest autorem zdjęcia Karola Wiśniewskiego, które ukazało się na łamach magazynu Forbes.

Wersow na jednym z filmików wygadała się, że prowadzi on własną markę odzieżową — Relab, która zajmuje się m.in. sprzedażą koszulek, czapek i bluz. Jest także wielkim miłośnikiem butów i w swojej garderobie ma już sporą kolekcję. Prywatnie związany jest z Kasią Mikołowicz, która także zajmuje się fotografią.

Nowciax z Ekipy Friza zostanie ojcem

Piotr postanowił w końcu ogłosić swoim obserwatorom radosną nowinę. W czwartkowe popołudnie na swoim profilu na Instagramie zamieścił wyjątkowy wpis:

Projekt, nad którym pracujemy od kilku miesięcy.

Post opatrzył serią zdjęć, na których możemy zobaczyć zaokrąglony już brzuszek Kasi, a także fotki z USG.

Pod publikacją w krótkim czasie zaroiło się od komentarzy. Czołowi polscy Influencerzy pospieszyli z gratulacjami:

  • Natalia Karczmarczyk: OMG gratulacje!
  • Wersow: Omg. Gratulacje.
  • Julia Żugaj: oooo! Gratulacje!
  • Murcix: ale będzie cool bobas.
  • Lexy Chaplin: COOOOOOOO gratulacjeeeee.
  • Pawbeats: NOWCIUUUUU
  • Dziarma: Wuuuuut? Graty!!!
  • Margaret: Cooooo!!! Wow! O ch*j. Gratulacje!

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

42-latka spodziewa się trzynastego dziecka. Twierdzi, że jest odporna na antykoncepcję i rozważa zabieg

Ostra kłótnia polityków w programie Minęła dwudziesta - fot. screenshot Twitter @WcisloMartaOstra kłótnia polityków w programie Minęła dwudziesta - fot. screenshot Twitter @WcisloMarta

Ostra awantura w studio TVP! Poseł zarzucił swojej oponentce, że „opowiada bzdury”. Wtedy wyjęła zdjęcie. Nieźle się zmieszał