w

Marcysia z Ekipy Friza zrobiła tatuaż na twarzy! Wybrała nietypowy wzór. Nie wszystkim jej pomysł przypadł do gustu

Marcysia z Ekipy zrobiła tatuaż na twarzy - fot. screenshot YouTube @Marcysia Ryskala
Marcysia z Ekipy zrobiła tatuaż na twarzy - fot. screenshot YouTube @Marcysia Ryskala

Marcysia Ryskala należy do Ekipy Friza. Młoda influencerka chętnie pokazuje na publikowanych na YouTube filmikach swoją codzienność. Tym razem zabrała widzów do studia tatuażu, ponieważ robiła sobie nową dziarę. Nie wszystkim przypadła do gustu.

Ekipa Friza od kilku lat szturmem podbija YouTube i cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży. Mimo młodego wieku, dzięki starannie zaplanowanemu kontentowi dorobili się ogromnych pieniędzy. To umożliwiło im realizowanie kolejnych pomysłów, które przynoszą ogromne zyski. Fenomenem okazały się lody sygnowane ich logo, które wyprzedawały się w błyskawicznym tempie. Zainteresowanie było tak duże, że mimo zwiększenia produkcji, nadal nie sposób było je znaleźć w sklepowych zamrażarkach.

Pojawiło się też wiele krytycznych głosów. Wątpliwości budził fakt, iż w składzie lodów, napojów czy pączków znajdowało się mnóstwo substancji chemicznych, a lista składników użytych do ich wyprodukowania była oszałamiająco długa. To jednak nie powstrzymało dzieciaków przed kupowaniem ich produktów.

Popularni YouTuberzy chętnie pokazują w sieci, jak wygląda ich życie prywatne, często budząc spore kontrowersje. Całkiem niedawno Mini Majk wyznał przed kamerą, że jego partnerka często nie chce uprawiać z nim seksu, więc poniekąd „zmusza” ją do tego.

Marcysia Ryskala zrobiła tatuaż na twarzy

Oprócz Friza jednym z najpopularniejszych członków ekipy jest Marcysia Ryskala. Jej kanał subskrybuje ponad 1,12 mln widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne filmiki.

Influencerka bardzo się wyróżnia, ponieważ jej ciało zdobi sporo tatuaży. Ostatnio wraz z partnerem, Trombą oraz kamerą wybrała się do studia tatuażu. Na najnowszym nagraniu wyjaśniła, że wyjdzie stąd z dwiema dziarami — pierwszą na ramieniu, a kolejną na twarzy. Wszystko skrupulatnie relacjonowała.

Dzisiaj jestem w studio tatuażu, bo robiłam sobie tatuaż na ręce i nie tylko […]. Za chwilę zrobię drugi. Nie będzie to już tatuaż na ręce, a będzie to tatuaż na twarzy. Nadszedł w końcu ten moment. To jest coś takiego, co zawsze chciałam zrobić i zawsze mówiłam, że zrobię tatuaż na twarzy, ale nie wiedziałam, kiedy to nastąpi. Chciałam być na to mentalnie gotowa (…), w stu procentach zdecydowana na wzór. To jest taki next level w tej tatuażowej mojej historii

Tatuażysta przygotował dla niej kilka wzorów, z których później wybrała ten najbardziej zbliżony do jej upodobań. Następnie otrzymała szablon, który miała dopasować do swojej twarzy. Ostatecznie postanowiła, że tatuaż ma być wykonany na lewym profilu, nad brwią.

Wzór, który wybrała, nie jest oczywisty. Zainspirowana jedną z uczestniczek programu Warsaw Shore zdecydowała się na pszczołę.

[…] My jakiś czas temu oglądaliśmy se „Warsaw Shore” i tam była taka dziewczyna, Kinga Gondorowicz i właśnie ona ma bardzo podobną do tego dziarkę, właśnie w tym miejscu pszczółkę. I u niej tę dziarę podejrzałam, mega mi się spodobała […]. Oczywiście ten wzór nie będzie taki sam, ta pszczółka będzie troszeczkę w innym stylu […], ale jednak tutaj była mocna inspiracja jej dziarą.

Podkreśliła również, że wzór tylko na początku będzie rzucał się bardzo w oczy. Z czasem pewnie i tak będzie go przykrywała podkładem i pudrem, więc nie będzie aż tak widoczny.

Zanim tatuator przystąpił do pracy, powiedziała podekscytowana:

Moi drodzy, moja twarz już nigdy nie będzie wyglądała tak samo.

Ryskala głośno zastanawiała się nad tym, jak zareagują jej rodzice, do których się wybierała. Pod koniec filmu pokazała ich reakcję. Oboje nie kryli zaskoczenia, jednak to jej babcie skradły show, ponieważ wykazały się ogromnym zrozumieniem dla jej decyzji i od razu zaczęły robić jej zdjęcia.

Tego samego nie można powiedzieć o jej widzach. Podczas gdy niektórzy bardzo optymistycznie zareagowali na odmieniony wygląd influencerki, inni nie pochwalali jej decyzji, a nawet pisali, że już wkrótce z pewnością usunie tatuaż.

  • Gdy masz tyle pieniędzy, że nie wiesz już co z nimi robić, więc szpecisz się, jak tylko możesz.
  • Totalnie nie, nie wygląda to dobrze, mógłby być nieco mniejszy.
  • Piękny tatuaż, bardzo Ci pasuje!
  • Tytuł na kolejny film: „laserowe usuwanie tatuażu z twarzy” XD.
  • Masz bardzo ładny tatuaż, bije od ciebie pozytywną energią.
  • Piękny tatuaż, idealnie pasuje, szanuje za odwagę.
  • Poziom intelektualny, wypowiedzi adekwatne do wyglądu!

Poniżej możecie obejrzeć całe nagranie. Zrobilibyście sobie tatuaż na twarzy?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zabiła dziecko, ale nie trafi do więzienia - fot. Pixabay @congerdesign

Przyjechała na komisariat z martwą córeczką i powiedziała, że ją zabiła. Nie trafi jednak za kratki. Dlaczego?!

Nowe fakty ws. zabójstwa Mai w Szabdzie - fot. Pixabay @diegoparra

Matka Mai, której zwłoki znaleziono pod Brodnicą, zatrzymana! Prokuratura postawiła jej zarzuty. Zabiła ją w zaawansowanej ciąży?!