w

Mini Majk wymusza na partnerce seks?! „Na upartego próbuje wywalczyć”. Internauci od razu zainterweniowali

Paulina Kozłowska, Mini Majk, fot. Instagram @_minimajk, @paulinaakozlowska
Paulina Kozłowska, Mini Majk, fot. Instagram @_minimajk, @paulinaakozlowska

Mini Majk jest jednym z najpopularniejszych Youtuberów w sieci. Jeden z ostatnich udostępnionych przez niego filmów wywołał szczególne oburzenie. Internauci nie mogli uwierzyć własnym uszom, gdy dowiedzieli się, jakim jest chłopakiem.

Mini Majk od kilku lat prężnie rozwija się, jako twórca na YouTube. Dzięki przynależności do Ekipy Friza w krótkim czasie zyskał ogromną rozpoznawalność, a pod każdym opublikowanym przez niego filmem jest po kilkaset tysięcy wyświetleń. Jego profil na platformie subskrybuje ponad 1,5 mln użytkowników, a liczba ta stale rośnie.

Mateusz Krzyżanowski, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, spotka się z Pauliną Kozłowską. Parą są już od kilku miesięcy i choć na początku wszyscy podchodzili do jego relacji z młodszą o 7 lat dziewczyną bardzo sceptycznie, tłumacząc, że związała się z nim wyłącznie dla pieniędzy, z czasem zyskała ich sympatię, a nawet założyła własny kanał.

Mini Majk zmusza dziewczynę do seksu?!

Zakochani chętnie publikują w sieci wspólne nagrania, na których widać, że tworzą szczęśliwą parę. Ostatnio 20-latka nagrała z Mini Majkiem filmik, na którym nawzajem się oceniali. Punktowali m.in. wygląd, styl, a także sprawność seksualną. To właśnie ten temat wywołał w sieci ogromne poruszenie.

Internauci nie kryją swojego oburzenia, ponieważ influencer przyznał, że jego partnerka nie zawsze ma ochotę na seks i w tej kwestii jest dość leniwa.

Mam być szczery? Daję 7. Ja mam fantazje różne, a ty masz wywalone. Nie chcę cię obrazić. Mogłoby być lepiej.

Paulina przyznała, że faktycznie nie zawsze ma ochotę na bliskość. Nie raz jest na tyle zmęczona, że chciałaby odpocząć, a Mini Majk ma wtedy ochotę na łóżkowe igraszki.

Jestem leniwa. Mi się nie chce czasami. Często jestem bardzo zmęczona i marzę, żeby spać, a Majkel nie marzy, żeby spać. I wtedy mi się nie chce — tłumaczyła.

Po tym wyznaniu widzowie usłyszeli słowa, których nikt by się po 27-latku nie spodziewał. Okazuje się, że gdy jego dziewczyna odmawia, on niejako wymusza na niej stosunek.

A Majkel do końca, na upartego próbuje walczyć, nie poddaje się — skwitował.

Internauci nie pozostali obojętni na to wyznanie i postanowili stanąć w obronie Pauliny. Zarówno na YouTube, jak i na Instagramie pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy.

  • Paulina rzuć go!
  • Zmuszanie kobiety do seksu. Pewnie nie jeden chłopiec, który to obejrzy, będzie uważał, że jest to dobre zachowanie. Gwałt nie jest dobry, moi drodzy.
  • Naucz się kultury i obycia z kobietami. Jeśli na kobiecie wywierasz presję ze względu na seks, to lepiej idź do sex-shopu po gumową lalkę.
  • Nie wiem, jak Majk zachowuje się na co dzień, ale jeśli tak jak tutaj, to współczuje Paulinie, a zarazem podziwiam, że tyle czasu z nim już wytrzymała. Jak dla mnie to jego zachowanie to czerwona flaga.
  • Patrząc na zachowanie Majka, to współczuję Paulinie i podziwiam za cierpliwość.
  • Nie ma to jak przyznać się na filmie do gwałcenia swojej partnerki. Paulina, uciekaj, jesteś mega sympatyczną i inteligentną dziewczyną, nie daj sobą pomiatać przez typa z kompleksami. Nikt nie ma prawa zmuszać Cię do stosunków, kiedy nie masz na to ochoty.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniany wcześniej odcinek. Czy uważacie, że takie zachowanie jest dopuszczalne w związku?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Beata Kozidrak, fot. AKPA/Piętka Mieszko

Beata Kozidrak po raz kolejny trafi przed oblicze sądu! Prokuratura jest wobec niej bezlitosna

Zamach terrorystyczny w Berlinie?! Przynajmniej jedna osoba nie żyje, wielu rannych po tym jak kierujący pojazdem wjechał w tłum ludzi!