w

Grzegorz Krychowiak odszedł z reprezentacji Polski! Takiej nowiny nikt się nie spodziewał

Grzegorz Krychowiak - fot. Piętka Mieszko/AKPA
Grzegorz Krychowiak - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Grzegorz Krychowiak zszokował wszystkich kibiców. Nieoczekiwanie opublikował oświadczenie, w którym podziękował za wsparcie i poinformował, że odchodzi z reprezentacji Polski. Czy zdradził powód?

Grzegorz Krychowiak to znany piłkarz, który od 2008 roku był członkiem reprezentacji Polski. Miał okazję zaprezentować się m.in. na Mistrzostwach Europy 2016 i 2020 oraz Mistrzostwach Świata 2018 i 2022. Na swoim koncie ma 100 występów z biało-czerwonymi, które zapewniły mu m.in. członkostwo w Klubie Wybitnego Reprezentanta. Od lipca tego roku jest zawodnikiem saudyjskiego Abha Club.

Prywatnie sportowcowi także świetnie się układa. W 2019 roku ożenił się z francuską modelką Celią Jaunat, lecz zanim wypowiedzieli słowa przysięgi, byli parą przez 8 lat. Ukochana bardzo go wspierała w dotychczasowej karierze, ale też poniekąd przyczyniła się do tego, że jest jednym z najbardziej stylowych piłkarzy w Polsce, jeśli nie na świecie.

Grzegorz Krychowiak odchodzi z reprezentacji Polski

W ostatnim czasie w reprezentacji zaszło sporo zmian, ale tego nikt się nie spodziewał. Grzegorz we wtorek 26 września opublikował na Instagramie oświadczenie, w którym poinformował, że odchodzi z kadry narodowej.

Rozegranie 100 meczów z orłem na piersi do końca życia będzie dla mnie największym zaszczytem zarówno dla człowieka jak i dla sportowca. Sportowo, nie ma piękniejszej chwili niż śpiewanie hymnu przed meczem kadry na Stadionie Narodowym. Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć „dziękuję”. 

Zaraz po tym wyjaśnił, że to właśnie dzisiaj składa rezygnację. Korzystając z okazji, podziękował wszystkim za okazane wsparcie.

W dniu dzisiejszym rezygnuje z występów w Reprezentacji Polski. Dziękuję kibicom, którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie tyle, ile mogłem, żebyście byli z nas dumni. Dziękuję mojej Żonie, rodzinie, trenerom, członkom sztabu i każdemu, kogo spotkałem na mojej reprezentacyjnej drodze. Trzymam kciuki za każdy kolejny mecz i do zobaczenia na trybunach!

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy z podziękowaniami za lata świetnej gry i gratulacjami:

  • Jakub Rzeźniczak: Gratulacje Grzesiek. Miałem przyjemność być przy debiucie.
  • Łączy nas piłka: Krycha, dzięki za wspólnie spędzone lata. To był wyjątkowy czas, jesteś wielki! 
  • Jacek Jeschke: Gratulacje.
  • Dawid Malczyński: Dziękujemy za wszystko!
  • Krzysztof Piątek: Legenda. Gratulacje.
  • Sławomir Peszko: Dzięki za wspólny czas w reprezentacji!
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Margaret - fot. YouTube @trojkatoficjalnie

Margaret ogłosiła, że ucieka z Polski! Już spakowała walizki. Powód może zaskoczyć. „Nic nie działa…”

Katarzyna Cichopek - fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek przed Hakielem i Kurzajewskim była w związku ze studentem z Wiednia. Dla niego chciała wyprowadzić się z Polski! [FOTO]