w

Fagata niedawno kierowała pod adresem eks chłopaka poważne oskarżenia i miała epizod z Błońskim, a teraz dała mu drugą szansę?! „Oni zawsze wracają”

Fagata - fot. Instagram @fagataa
Fagata - fot. Instagram @fagataa

Ostatnio na InstaStories byłego partnera Fagaty pojawiło się zdjęcie, które bardzo zaskoczyło internautów. W odbiciu lustrzanym można było dostrzec influencerkę, która jeszcze kilka miesięcy temu płakała, opowiadając o tym, jaki przemocowy był ich związek. Wrócili do siebie?

Agata „Fagata” Fąk jest jedną z topowych polskich influencerek. Prowadzi kanał na YouTube i zdarza jej się występować na galach freakfightowych. Na Instagramie śledzi ją 1.5 miliona użytkowników. Pierwszy raz dała się poznać widzom, gdy zaczęła pojawiać się na filmikach Teamu X. Była wówczas dziewczyną założyciela projektu, Stuarta Burtona, o którym aktualnie jest bardzo głośno w sieci.

Internetowa celebrytka nie stroni od kontrowersji. Ostatnio często jest w centrum uwagi. Detektywi z TikToka dopatrzyli się tego, że jej przyjaźń z Lexy Chaplin dobiegła końca, co zostało potwierdzone przez influencerkę, chociaż powód do tej pory nie jest znany. Następnie wyszło na jaw, że nie tak dawno temu doszło do zbliżenia pomiędzy Fąk a Kacprem Błońskim. Oboje skomentowali ten temat podczas konferencji Fame MMA.

To było najgorsze dziesięć sekund mojego życia – wyznała Fagata.

Kacper Błoński nie pozostał jej dłużny. Zapytany o reakcję na jej słowa, odpowiedział:

Stosunek trwał adekwatnie tyle samo czasu, ile trzeba było się o niego starać.

Fagata wróciła do byłego chłopaka

Odkąd Fagata została influencerką, wszystkie jej rozstania odbiły się szerokim echem w sieci. Relacja ze Stuartem Burtonem, który miał duży udział w budowaniu jej marki osobistej, zakończyła się bardzo burzliwie. Fąk włączyła transmisję live, na której płakała i ostrzegała ludzi przed swoim byłym chłopakiem. Chociaż po latach wielokrotnie próbowała udowadniać, że obecnie mają dobre relacje, jej wypowiedzi z pamiętnego live’a do tej pory są przytaczane przez widzów.

Następna relacja Fagaty była z kontrowersyjnym twórcą o pseudonimie Kamerzysta. Podczas jednej z kłótni patoyoutuber rzekomo nie chciał wypuścić jej z domu, a ona w odwecie zdemolowała mu mieszkanie. Na filmiku z tego zajścia widać jednak, że uszkodzeniu uległ tylko stolik. Ich związek zakończył się po tej sytuacji.

Wydawało się, że za trzecim razem influencerka znalazła prawdziwą miłość. Tym razem jej wybrankiem nie był nikt ze środowiska youtuberów. Chociaż wielokrotnie dawała do zrozumienia, że nie jest singielką, to nie publikowała twarzy ukochanego.

Nagle Fąk zniknęła z sieci, a po powrocie wyjaśniła, że zmaga się z depresją po rozstaniu z partnerem, który podobno źle ją traktował. Opublikowała wtedy trwające pół godziny InstaStories, w którym opowiadała, jak wyglądał ich związek. Pokazywała screeny i dowody na złe traktowanie przez partnera. Twierdziła, że ją szantażował i oskarżała go o przemocowe zachowania.

Byłam wykorzystywana i znęcała się nade mną psychicznie i manipulowała osoba, którą kochałam najbardziej na świecie – relacjonowała.

Fagata opowiadała również, że ją zdradzał, a na wspólnych wakacjach wysyłał pikantne zdjęcia innym dziewczynom, które w jej opinii mogły nie mieć 18 lat. Mówiła, że traktował ją „jak portfel”, a jego nastrój zmieniał się drastycznie. W jednej chwili był dla niej miły, a w drugiej już wredny.

Rozstali się, gdy podczas stosunku influencerkę rozbolał brzuch. Fakt, że przerwała zbliżenie, miał rozwścieczyć go tak, że popchnął ją i zaczął obrażać.

Te przeżycia przyczyniły się do pogorszenia jej zdrowia psychicznego. Internauci bardzo przejęli się sytuacjami opisywanymi przez Fagatę. W celu okazania jej wsparcia zaczęli wypisywać do miejsca pracy jej byłego partnera i wystawiać negatywne opinie.

Od ich rozstania minęły prawie cztery miesiące, a sprawa poszła w niepamięć. Jakież było więc zdziwienie internautów, gdy na InstaStories chłopaka, przez którego influencerka tyle przeszła, pojawiło się jej zdjęcie. Wybrali się razem na targ. Na fotografii pozują w odbiciach dwóch antycznych luster.

W obliczu tego co przez ostatnie 2 tyg sie działo, to mnie nie dziwi – skomentował fotkę youtuber Zebo.

Wspólne zdjęcie Fagaty z byłym chłopakiem jeszcze nie świadczyło o tym, że są razem. Być może, podobnie jak w przypadku Stuu, influencerka ma z nim koleżeńskie relacje. Jeden z internautów wrzucił screena relacji na Twittera z nadzieją na dowiedzenie się szczegółów od kogoś ze środowiska youtube’owego.

Fagata chyba wróciła do swojego toksycznego byłego – podpisano zdjęcie.

Post postanowił skomentować streamer TheNitrozyniak.

Potwierdzam. Śmialiśmy się z tego tydzień temu – napisał.

Można uznać najnowszy filmik na TikToku influencerki za komentarz do sprawy.

Pamiętajcie kochane jedno: oni zawsze wracają – napisała.

@pantofelek.pl Fagata wróciła do byłego chłopaka? 👀 #pantofelekpl #fagata ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
@fagatkaaa

♬ sonido original – ︎
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Sebastian Fabijański - fot. Filip Radwański/AKPA

Sebastian Fabijański opowiedział o pobycie w szpitalu psychiatrycznym. „Prawda na mój temat jest taka, że jestem pogubiony”

Caroline Derpieński, Agata Rubik, Piotr Rubik - fot. Instagram @carolinederpienski, @agata_rubik

Caroline Derpieński liczy na kolejny medialny konflikt? Uderzyła w Agatę Rubik i jej męża! „Cyrk! NIE STAĆ ICH NA ŻYCIE W MIAMI”