w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Doda oszalała na punkcie przystojnego kandydata z Niemiec. „Chcesz lizać moją…”

fot. "Doda. 12 kroków do miłości" - Polsat

W sobotnim odcinku randkowego show „Doda. 12 kroków do miłości” piosenkarka spotkała się z dwoma ostatnimi uczestnikami. Celebrytka oszalała na punkcie Stefana i później sama żałowała swojego zachowania.

Jak zdążyliśmy się już dowiedzieć podczas wcześniejszych odcinków programu, Dodzie bardzo ciężko jest dogodzić, i większość spotkań z mężczyznami kończyła się dla niej rozczarowaniem.

W najnowszym odcinku celebrytka udała się na dwie ostatnie randki, i choć jedna z nich nie zakończyła się powodzeniem, przystojny Niemiec kompletnie zawrócił Dodzie w głowie.

Doda straciła głowę dla Niemca

38-letni Stefan zabrał piosenkarkę na randkę na torze gokartowym. Niemiec, tak samo jak Doda, jest Wodnikiem, a spotkanie przebiegło bardzo dobrze.

Między Dodą i Stefanem od razu zaiskrzyło i celebrytka nie ukrywała, że mężczyzna bardzo jej się podoba.

 „To chłopiec, w którym podoba mi się wszystko – zdradziła Doda w rozmowie z psychologiem.

Piosenkarka zachwycała się jego wyglądem, głosem, oraz opiekuńczym zachowaniem. Dodzie odpowiadało, że Stefan nie zna jej jako celebrytki, ponieważ w Niemczech nie jest ona popularna i niemal nikt o niej nie słyszał.

Gwiazda boi się, że ktoś mógłby chcieć się z nią związać tylko dla sławy i pieniędzy, więc ten stan rzeczy tylko bardziej przekonał ją do Stefana.

„Chcesz lizać moja ci**…”

Doda żałuje jednak, że podczas spotkania rzuciła kilka słabych żartów i tekstów, które można uznać za nieodpowiednie.

Piosenkarka chciała nauczyć Stefana kilku słów po polsku i kazała mu powiedzieć: „Doda kocham cię”. Mężczyzna świetnie poradził sobie z zadaniem, a następnie spytał, czy było to coś niewłaściwego.

„Powiedziałeś, że chcesz lizać moja ci**!” – rzuciła Doda w odpowiedzi.

W dalszej części programu celebrytka przyznała, że jej zachowanie było żenujące.

fot. „Doda. 12 kroków do miłości” – Polsat

Na drugą randkę w sobotnim odcinku piosenkarka poszła z Jackiem, który zabrał ją do hali sportowej na koszykówkę. Niestety, spotkanie z 10 lat młodszym mężczyzną nie spodobało się Dodzie.

 Przed gwiazda stoi teraz trudne zadanie, ponieważ będzie musiała wybrać czterech facetów, z którymi pójdzie na kolejną randkę.

fot. „Doda. 12 kroków do miłości” – Polsat

Źródło: „Doda. 12 kroków do miłości” – Polsat

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Tak wygląda grzybobranie na TikToku. Influencerka spałaszowała trujące grzyby [VIDEO]

Jest posiadaczką najdłuższych paznokci na świecie. Zdradza, w jaki sposób korzysta z toalety