w

DramatDramat SuperSuper

Chciał zrobić sobie pamiątkowe selfie z wakacji w Grecji. Chwilę później stracił głowę na oczach przyjaciół

Śmigło odcięło głowę Brytyjczykowi - fot. screenshot Facebook
Śmigło odcięło głowę Brytyjczykowi - fot. screenshot Facebook

Młody student z Wielkiej Brytanii wybrał się z rodziną i przyjaciółmi na wakacje do Aten, stolicy Grecji. W poniedziałek 25 lipca wybrali się razem na wyspę Mykonos. Aby się do niej dostać, polecieli helikopterem. Krótko po tym w miejscowości Spat doszło do niewyobrażalnej tragedii.

Śmigło helikoptera odcięło głowę 22-letniemu Brytyjczykowi

Brytyjczycy podzielili się na dwie grupy, które podróżowały osobno. Mimo że śmigła jeszcze się kręciły, 22-letni Jack Fenton jako pierwszy opuścił pokład.

Młody mężczyzna od razu udał się na tył maszyny, by zrobić pamiątkowe selfie z helikopterem w tle. Nie był świadomy tego, że na zewnątrz jest niebezpiecznie. Wtedy zahaczył o tylne śmigło. Siła uderzenia była tak duża, że odcięło mu głowę.

Pilot drugiego helikoptera, na którego pokładzie siedzieli rodzice Jacka; widząc, co się stało, posadził maszynę na innym lotnisku, by oszczędzić im makabrycznego widoku.

Sprawą zajmuje się policja i prokuratura, która próbuje ustalić, czy pilot zezwolił 22-latkowi na opuszczenie pokładu. Niektóre źródła podają, że w tym modelu śmigła obracają się jeszcze przez 2 minuty po wyłączeniu silników i do tego czasu nikt nie powinien wychodzić na zewnątrz. Wiadomo jednak, że na tę chwilę w sprawie zatrzymano trzy osoby, w tym pilota, któremu postawiono zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Pożar Biedronki w Słupsku - fot. screenshot Facebook @Pomorskie998

Ogromny pożar Biedronki w Słupsku. Ogień strawił niemal cały budynek!

Krzysztof Jackowski, Robert Lewandowski - fot. screenshot YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, Instagram @rl9

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą kariery Lewandowskiego w Barcelonie! Polak od początku nie będzie miał lekko