w

HahaHaha

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą kariery Lewandowskiego w Barcelonie! Polak od początku nie będzie miał lekko

Krzysztof Jackowski, Robert Lewandowski - fot. screenshot YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, Instagram @rl9
Krzysztof Jackowski, Robert Lewandowski - fot. screenshot YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, Instagram @rl9

Robert Lewandowski po wielu latach gry w Niemczech przeniósł się do FC Barcelony. W pocie czoła trenuje do rozgrywek w nowych barwach. Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą jego przeszłości. Czy Polak odniesie sukces?

Robert Lewandowski od kilku lat uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Największe sukcesy odnosił w Bayernie Monachium, jednak jego kariera w Niemczech dobiegła końca. Od lat marzył o dołączeniu do FC Barcelony, a ostatnie zawirowania w drużynie skłoniły go do podjęcia przełomowej decyzji.

Na dziś pewne jest jedno. Moja historia z Bayernem Monachium dobiegła końca. Po tym wszystkim, co wydarzyło się w ostatnich miesiącach, nie wyobrażam sobie dalszej dobrej współpracy — tłumaczył.

Obie drużyny doszły już w tej kwestii do porozumienia, a Lewy bez problemów przeszedł wszelkie badania i od kilku dni w pocie czoła trenuje do występów w kolejnych meczach. Najpopularniejszy polski jasnowidz już wie, jak sobie poradzi.

Krzysztof Jackowski o karierze Roberta Lewandowskiego w Barcelonie

Krzysztof Jackowski nie tak dawno temu podzielił się przerażającą wizją na nadchodzącą jesień. Teraz, na prośbę Super Expressu podzielił się swoimi przeczuciami co do przyszłości Lewandowskiego w Barcelonie. Zapytany przez dziennikarzy o to, jak sobie poradzi, odpowiedział:

Uważam, że Robert Lewandowski będzie sobie dobrze radził. Ale sukcesy, które ma za sobą w innej grupie piłkarskiej, te sukcesy, można powiedzieć, trzeba zapakować w jedno opakowanie i je chełpić, ponieważ to były duże sukcesy — cytuje sport.se.pl.

Niestety uważa, że nie będzie miał łatwego zadania, ponieważ w drużynie występuje ogromna konkurencja. Zdaniem profety Robert będzie musiał przede wszystkim nauczyć się samodzielności.

Lewandowski wszedł do zespołu, w którym jest o wiele większa konkurencja. Bardzo ważne, że Lewandowski w moim poczuciu musi się teraz zmierzyć z własną psychologią. To znaczy, musi nauczyć się walczyć sam na boisku, ponieważ mam wrażenie, że w drużynie, w której jest, będzie wyczuwał od samego początku pewną rywalizację. Taką wewnętrzną — dodaje.

Czy w ocenie jasnowidza da sobie radę?

Lewandowski da sobie radę. Jest to wybitny piłkarz, ale musi być indywidualistą jeżeli chce mieć ważne miejsce w tym zespole — skwitował.

Myślicie, że wizja się sprawdzi?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Śmigło odcięło głowę Brytyjczykowi - fot. screenshot Facebook

Chciał zrobić sobie pamiątkowe selfie z wakacji w Grecji. Chwilę później stracił głowę na oczach przyjaciół

Dron uratował topiącego się 14-latka. Niezwykłe nagranie z akcji [VIDEO]