w

Była żona Skiby mówi o rozpadzie małżeństwa. Oskarża muzyka o wieloletnią zdradę! „Zwykły oszust”

Skiba - fot. Instagram @skibabigcyc
Skiba - fot. Instagram @skibabigcyc

Skiba jest od niedawna ponownie w związku małżeńskim. Z pierwszą żoną wydawało się, że rozstał się w dobrych stosunkach. Okazuje się jednak, że ta ma zupełnie inne zdanie na temat ich rozwodu. Oskarżyła muzyka o to, że zdradzał ją latami.

Skiba jest jednym z najpopularniejszych muzyków na polskiej scenie. Od wielu lat pozostaje liderem zespołu Big Cyc. Prywatnie ma za sobą bardzo długie, trwające trzy dekady małżeństwo. Z byłą żoną doczekał się także dwóch synów. Jednak z pozoru szczęśliwy związek okazał się niewystarczający i para niedawno się rozstała.

Wszystko przez to, że muzyk ponownie się zakochał. Obecnie jest świeżo upieczonym mężem młodszej o 26 lat modelki. Para wzięła ślub w sierpniu. Oboje niedawno powiedzieli, co planują w przyszłości i zdaje się, że mają podobne zdanie w bardzo ważnej życiowej kwestii. Jednak była żona postanowiła nie dać nacieszyć się małżonkom nowym etapem. Na jaw wychodzą fakty o poprzednim związku muzyka.

Była żona Skiby o ich rozstaniu

Jakiś czas temu wokalista zaskoczył wszystkich ogłaszając, że się rozwodzi. Para miała mieć kryzy w związku od pewnego czasu, co doprowadziło do separacji, a ostatecznie do rozwodu. Okazuje się jednak, że zupełnie inne zdanie w tym temacie ma była żona Skiby.

Bywał u kochanki w Zgierzu, poznał jej rodzinę, pomieszkiwał tam. Towarzyszyła mu w pracy, podczas występów. Oficjalnie pojawiał się z nią wśród naszych wspólnych znajomych np. członków zespołu Big Cyc. Gdy wyprowadzał się z domu, miał już u niej przygotowany swój gabinet, miejsce do pracy, nowy komputer, czyli tak naprawdę drugi dom — powiedziała Renata Skiba dla shownews.pl

Okazuje się, że romans miał trwać na długo przed zakończeniem małżeństwa muzyka. W dodatku jego żona dowiedziała się o zdradzie przypadkowo. Przyznała, że muzyk przyznał się ostatecznie do tego, ale zrobił to w nieelegancki sposób — przez wiadomość SMS.

Do końca nie miał odwagi się przyznać do zdrady i dopiero przyparty przeze mnie do muru zrobił to, ale… SMS-em.

Kobieta przyznała, że swoją obecną żonę wokalista poznał w 2019 roku, a ich potajemny związek trwał przynajmniej dwa lata. Renata ma wciąż do niego żal o to, jak ją potraktował i o to, że nie zakończył ich kilkudziesięciu lat razem z honorem. Zaprzeczyła też wersji, jakoby mieli być w separacji, gdy Skiba oficjalnie przedstawił światu nową ukochaną i się z nią zaręczył.

Zaczął się z nią spotykać przynajmniej dwa lata przed naszym rozstaniem. To było dla mnie najgorsze i najbardziej upokarzające. Byłoby zapewne inaczej, gdyby potrafił zachować się jak mężczyzna z honorem i godnością — a nie jak zwykły oszust. A zatem nieprawdą jest także to, że byliśmy w separacji, jak publicznie oświadczył się nowej ukochanej. Separacja to stan orzeczony przez sąd, a nie wyprowadzka z domu do kochanki.

Finalnie para rozwiodła się w marcu tego roku. Muzyk miał otrzymać m.in. mieszkanie. Nie bez winy miała być także jego obecna partnerka. Według byłej żony lidera Big Cyca ta miała kontaktować się mailowo z kobietą, grozić jej, pouczać i domagać szybkiego rozwodu. Karolina miała również przykazać, jak małżeństwo powinno podzielić swój majątek.

Myślicie, że Skiba odpowie na te zarzuty?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Michael Gambon - fot. sceenshot Harry Potter i Książę Półkrwi

Nie żyje Michael Gambon. Widzowie pokochali go za kultową rolę Dumbledore’a w Harrym Potterze

Majka Jeżowska - fot. Instagram screenshot @majka_jezowska_

Majka Jeżowska o swojej drodze do sławy. TO musiała robić, by godnie żyć. „Jestem z tego dumna”