w

Bloger Wojtek Sawicki z „Life on Wheelz” zaskoczył internautów intymnym wpisem. „Ja zadowolony po WALENTYNKOWYM SEKSIE”

Wojtek Sawicki, Agata Tomaszewska - fot. Instagram @lifeonwhlz
Wojtek Sawicki, Agata Tomaszewska - fot. Instagram @lifeonwhlz

Influencer Wojtek Sawicki często udziela się w temacie osób z niepełnosprawnościami. Przy okazji walentynek poruszył temat seksualności i opowiedział o swojej drodze w odkrywaniu jej.

Wojtek Sawicki to popularny bloger, który w sieci publikuje treści na temat osób z niepełnosprawnościami. Stara się, by trudności tych osób zostały zauważone i zrozumiane przez społeczeństwo. Influencer sam choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Mimo poważnej choroby od lat prowadzi profil Life on Wheelz, na którym wraz z żoną Agatą Tomaszewską opowiadają m.in. o pobytach w szpitalach, a także o codzienności.

Wojtek Sawicki szczerze o seksualności osób z niepełnosprawnościami

Bloger nie stroni od tematów tabu. Jego wpisy czasem są uważane za kontrowersyjne. Tak również było w przypadku posta, który pojawił się na Instagramie influencera 14 lutego. Przy okazji walentynek opublikował zdjęcie, na którym widzimy go leżącego w łóżku z szerokim uśmiechem. Ma do nadgarstka przymocowany balon w kształcie serca.

Ja zadowolony po walentynkowym seksie – głosi pierwsze zdanie opisu zdjęcia.

Sawicki postanowił wykorzystać święto zakochanych, by opowiedzieć o seksualności osób z niepełnosprawnościami.

Seksualność w życiu osób z niepełnosprawnościami to temat niesłusznie pomijany. Wielu z nas słyszy, że seks to przywilej zdrowych ludzi, że nie powinniśmy zaprzątać sobie nim głowy. Zresztą i tak nikt o zdrowych zmysłach nie dostrzeże w nas partnera seksualnego. Nasze dotknięte chorobą ciała są wyszydzane, zohydzane, poddawane rygorystycznej ocenie, postrzegane jako nieatrakcyjne i aseksualne – czytamy na Instagramie Life on Wheelz.

Influencer opowiedział nawet o własnych doświadczeniach. Wyznał, że droga do satysfakcji w tym aspekcie życia była dla niego bardzo trudna.

Moja droga do satysfakcjonującego życia seksualnego była długa i wyboista. Pełna trudnych momentów, rozczarowań i wątpliwości, ale warto było ją przejść. Dziękuję też Agacie za wsparcie i cierpliwość. Razem do tego doszliśmy – wyznał.

Wielu internautów oburzyło się tym wpisem.

Nie popieram wywlekania swoich osobistych intymnych spraw na social mediach – głosi jeden z najpopularniejszych komentarzy.

Wojtek miał przygotowaną odpowiedź na falę krytyki:

Jeśli ktoś odbiera ten post tylko jako chwalenie się, to chyba nie do końca rozumie moją działalność.

Dobrze, że poruszył ten temat?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Doda, Fagata - fot. Instagram @dodaqueen @fagataa

Fagata KOPIUJE Dodę?! Fani nie kryją oburzenia. Influencerka nie wytrzymała i odpowiedziała na komentarz internautki

fot. Pexels @MaggieZhan

Czytanie przedłuża życie? Sprawdź, jaki wpływ na zdrowie i samopoczucie mają książki. Wystarczy kilka minut każdego dnia, by zauważyć zmiany