w

SuperSuper

Wojtek Sawicki szczerze opowiada o życiu intymnym z narzeczoną: „Seks to dla nas radość”

fot. Instagram screenshot / lifeonwhlz

Wojciech Sawicki to influencer, który często porusza tematy tabu dotyczące życia osób z niepełnosprawnością. Tym razem zdecydował się na szczerą wypowiedź o współżyciu seksualnym. Podziwiacie go za odwagę?

Wojciech Sawicki choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Poruszający się na wózku influencer prowadzi instagramowy profil „Life on Wheelz”, który obserwuje blisko 140 tysięcy osób. Wojtek próbuje uświadamiać szersze grono o realnej sytuacji niepełnosprawnych i łamać tematy tabu. Sporą popularność zyskała jego odpowiedź na przemówienie Dudy o udogodnieniach dla niepełnosprawnych w Polsce.

Sawicki jest jednym z najbardziej lubianych influencerów, a w mediach społecznościowych u jego boku często pojawia się jego partnerka Agata Tomaszewska, z którą zaręczył się we wrześniu 2021 roku. Jakiś czas temu we współpracy z „Tygodnikiem Powszechnym” para zapozowała nago na zdjęciu inspirowanym kultowym portretem Yoko Ono i Johna Lennona.

Wojtek Sawicki odważnie zapozował nago z dziewczyną: “Niech mówią co chcą”

Wojtek Sawicki o życiu intymnym w związku

W ostatnim poście Sawicki poruszył temat seksu. Wojtek szczerze opowiedział, jak wygląda jego życie intymne z narzeczoną i podzielił się wskazówkami mającymi prowadzić do szczęśliwego współżycia.

– „Lubimy przecierać nowe szlaki i odkłamywać tematykę seksu w związkach interablistycznych. Myślę, że najważniejsza w naszym seksie jest dobra komunikacja, szczere wyrażanie swoich potrzeb, odwaga w eksperymentowaniu oraz przyjazna i wyluzowana atmosfera. W czasie naszych miłosnych igraszek lubimy sobie śmieszkować, po prostu dobrze się bawimy” – opisywał.

Celebryta w tekście uświadamia, że nie powinniśmy wstydzić się rozmawiać o seksie, a otwartość jest kluczem do udanego stosunku.

– „Seks to dla nas radość, bliskość i zwykła ludzka potrzeba. Robienie z niej tabu nikomu nie służy, alienuje i szkodzi. Dlatego według nas otwartość jest kluczem do udanego współżycia. Gdy się kochamy, to staramy się znaleźć odpowiedni balans między własnymi potrzebami i oczekiwaniami drugiej strony. Zdrowa, wypracowana w toku intymnych rozmów równowaga sprawia, że nasze seksualne uniesienia są pełne harmonii i przyjemności. Wniosek jest prosty – kochajcie się tak, jak lubicie” – podsumował.

O intymności w relacji wypowiedziała się też Agata. Jak wyznaje, na początku nie była pewna czy seks będzie osiągalny.

– „Miałam obawy, czy w ogóle to się uda, czy będziemy w stanie uprawiać seks, bo Wojtek wcześniej nie próbował. Ja próbowałam wcześniej. (…) Byliśmy pewni, że Wojtek czuje pożądanie, czuje podniecenie – to najważniejsze. Ja też czułam” – zdradza.

Agata otwarcie mówi, że obawiała się, czy ciało narzeczonego da radę, ale udało się im znaleźć sposoby na udany seks.

– „Jesteś piękny i atrakcyjny, tu nie było wątpliwości. Bardziej martwiłam się, jak to się uda zrobić z twoim ciałem. Szukaliśmy sposobów i znaleźliśmy. Mamy bardzo udany seks i robimy to, co chcemy, choć pojawiają się trudności technicznej natury: respirator, peg, przykurcze. Są to stałe elementy. Traktuję to jako coś naturalnego i nie przeszkadza nam to w dobrej zabawie” – powiedziała.

Co sądzicie o wypowiedzi?

Źródło: Instagram – lifeonwhlz

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Sinead O’Connor trafiła do szpitala! Po śmierci syna zamieszczała alarmujące wpisy: „Nie zasługuję na to, by żyć”

Zabił pedofila, który zgwałcił jego 8-letnią córkę? Jest nowa decyzja prokuratury