w

Anna Mucha znów szokuje. Pokazała pośladki przed kościołem! „A przy niedzieli trzeba zajrzeć do kościółka”

fot. AKPA

Anna Mucha zdołała już udowodnić, że uwielbia szokować i nie ma dla niej tematów tabu. Aktorka często dzieli się odważnymi kadrami, które dużo odsłaniają. Gwiazda przebywa obecnie na wakacjach i opublikowała kontrowersyjne zdjęcie zrobione przed kościołem. Czy chciała wywołać burzę?

Anna Mucha lubi być w kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama, gdzie obserwuje ją niemal 930 tys. osób. Na swoim profilu aktorka relacjonuje kulisy pracy na planie czy w teatrze, a także dzieli się osobistymi przeżyciami i podróżami. Jednocześnie Mucha lubi chwalić się swoją sylwetką.

Aktorka kocha podróżować i ostatnio wybrała się na wakacje do Francji. W niedzielę Anna Mucha opublikowała na swoim profilu kolejne odważne zdjęcie i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że postanowiła zrobić je przed drzwiami kościoła.

Na zdjęciu gwiazda pochyla się u drzwi kościoła, odsłaniając pośladki oraz zgrabne nogi i napiętą łydkę. Na nogach aktorki widzimy wysokie obcasy.

Pod postem Mucha zamieściła wymowny opis, w którym poinformowała, że produkuje kolejny spektakl.

„A przy niedzieli trzeba zajrzeć do kościółka (…) Zapomniałabym Wam napisać, że produkuje kolejny spektakl w gwiazdorskiej obsadzie, komedie, także jeśli ktoś chce zobaczyć więcej (lub boi się, że tylko d*pę mam do pokazania) to zapraszam do teatrów w całej Polsce (…) A teraz … niech się wstydzi ten, co … w teatrze nie był” – podsumowała Anna Mucha.

Anna Mucha na pewno przewidziała, że jej śmiałe zdjęcie może wywołać kontrowersje. Co sądzicie o takim zachowaniu przed kościołem?

Zobaczcie zdjęcie poniżej:

fot. Instagram

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Agnieszka Woźniak-Starak - fot. AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak o staraniach o dziecko. Dwukrotnie poddała się zapłodnieniu in vitro. Jej wyznanie chwyta za serce

Maryla Rodowicz - fot. AKPA/Kurnikowski

Maryla Rodowicz mimo przerwania treningów schudła kilkanaście kilogramów! W końcu zdradziła, jak udało jej się to osiągnąć