w

Życzenia na Boże Narodzenie 2023. Oficjalne, mądre, krótkie, śmieszne

Życzenia na Boże Narodzenie 2023
Życzenia na Boże Narodzenie 2023

Boże Narodzenie to najbardziej wyczekiwane święta w roku. To czas, w którym razem z rodziną zasiadamy przy jednym stole, jednak nie zawsze mamy taką możliwość. Oto życzenia świąteczne na Boże Narodzenie 2023. Życzenia świąteczne SMS, na Facebook, WhatsApp. Oficjalne, krótkie, mądre, śmieszne.

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen magii, radości i ciepła, a także idealna okazja, by przesyłać sobie życzenia. Niezależnie od tego, czy chcesz wyrazić głębokie uczucia w oficjalnym tonie, czy też dodać odrobiny humoru do świątecznych życzeń, mamy dla Ciebie kilka propozycji. W dobie cyfrowej komunikacji, życzenia świąteczne można przekazać na wiele sposobów – przez post na Facebooku, krótki SMS czy wiadomość na WhatsAppie. Oto kilka przykładów życzeń, które możesz wysłać współpracownikom, szefostwu, rodzinie i przyjaciołom.

Oficjalne życzenia na Boże Narodzenie 2023

Idealne do przesłania klientom, współpracownikom czy szefowi. Charakteryzują się powagą i elegancją, podkreślając szacunek i dobre relacje. Oto przykłady:

 • Szanowni Państwo, w związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz pomyślności. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen radości, spokoju i miłości, a nadchodzący Nowy Rok przyniesie wiele sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
 • Drogie Koleżanki i Koledzy, w te świąteczne dni pragnę przesłać Wam życzenia spokojnych, pełnych ciepła i rodzinnego blasku Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten magiczny czas napełni Wasze serca radością, a Nowy Rok otworzy przed Wami nowe możliwości i drogi do sukcesu.
 • Szanowni Państwo, z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć najszczersze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niech nadchodzące święta będą czasem pełnym harmonii, a Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i spełnienie najskrytszych marzeń.
 • Drogi Zespole, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przekazać życzenia zdrowia, radości oraz spokoju. Niech ten świąteczny czas będzie dla Was okazją do odpoczynku i naładowania baterii, a nadchodzący rok przyniesie nowe wyzwania i satysfakcję z ich realizacji.
 • Szanowni Partnerzy Biznesowi, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy wyrazić nasze głębokie uznanie dla dotychczasowej współpracy oraz złożyć życzenia zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności. Niech nadchodzące święta będą dla Państwa okresem odpoczynku i radości, a Nowy Rok przyniesie dalszy rozwój i sukcesy w naszych wspólnych przedsięwzięciach.
 • W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Krótkie życzenia na Boże Narodzenie 2023

Idealne do SMS-ów czy wiadomości na Messengerze lub WhatsAppie, kiedy chcesz przekazać coś miłego, ale nie masz dużo miejsca lub czasu.

 • Wesołych Świąt! Niech magia tych dni napełni Twoje serce radością i spokojem.
 • Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych ciepła i miłości!
 • Radosnych Świąt! Niech każdy moment tej zimy będzie dla Ciebie wyjątkowy.
 • Szczęśliwego Bożego Narodzenia! Oby każda chwila była pełna uśmiechów i ciepła.
 • W tym wyjątkowym czasie, życzę Ci spokoju, miłości i wszystkiego najlepszego!
 • Pysznych pierników,
  prezentów bez liku.
  Dużo uśmiechów,
  i mnóstwo grzechów!

Śmieszne życzenia na Boże Narodzenie 2023

Doskonałe, aby rozbawić rodzinę i przyjaciół. Świąteczny humor może być świetnym sposobem na rozluźnienie atmosfery i dodanie lekkości świątecznym dniom.

 • Niech Święty Mikołaj przyniesie Ci tyle prezentów, ile zmieści się pod choinką… i jeszcze jedną rzecz, którą zawsze zapomina – paragon do wymiany! Wesołych Świąt!
 • Na Boże Narodzenie życzę Ci tyle radości, ile znajdziesz resztek jedzenia po świętach, i tyle energii, ile będzie potrzebne do ich zjedzenia. Wesołych i smacznych Świąt!
 • Zdrowych świąt bez kataru.
  Jedzenia bez umiaru.
  Kasy liczonej w milionach.
  A srebra i złota – w tonach.
 • Ile ozdób na choince,
  ile kartek leży w skrzynce,
  ile potraw jest na stole,
  ile siana masz w stodole,
  ile spadło w górach śniegu,
  ile czasu spędzasz w biegu.
  Tyle w święta miej radości,
  dobra, ciepła i miłości.
 • Mało zmartwień i zero agresji,
  żadnych problemów i depresji,
  dużo śmiechu, energii i radości,
  udanego seksu i mnóstwo miłości,
  cieplutkich łóżek, a nie pryczy
  na Święta i Nowy Rok życzy
 • Wesołych bombek, złotych trąbek,
  anielskiego włosia i pieczeni z łosia.
  Makowca z Sosnowca, rolady z szuflady
  i udanej Pasterki bez żadnej usterki.
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Program TV Wigilia 24 grudnia

Program telewizyjny na Wigilię – 24 grudnia. Co obejrzeć na TVP1, TVP2, Polsat i TVN?

Książę Jan Lubomirski, Helena Mańkowska - fot. Instagram @princelubomirski foundation

Książę Lubomirski ujawnił, jakie potrawy pojawią się na wigilijnym stole polskiej rodziny arystokratycznej. Przepisy sprzed czterech wieków mogą zaskoczyć!