w

Zdewastował Lamborghini dla sesji zdjęciowej. Właściciel wyznaczył 100 tys. złotych nagrody [VIDEO]

fot. YouTube screenshot

Pewien mężczyzna wszedł na dach Lamborghini w Warszawie, ponieważ chciał zrobić sobie zdjęcie. Przy okazji uszkodził samochód, a naprawy wyceniono na 160 tys. zł. Właściciel wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawcy.

Historią podzielił się właściciel samochodu w rozmowie z kanałem YouTube illegalTV. Kolekcjoner przekazał, że kupienie tego pojazdu było spełnieniem jego dziecięcych marzeń i już w młodości zdecydował, że będzie „ciężko pracować”, aby zarobić na luksusowy model.

Wdrapał się na dach Lamborghini

Całą sytuację uchwyciły kamery monitoringu jednego z hotelów w Warszawie. Na filmiku widać, jak niezidentyfikowany mężczyzna wdrapuje się na dach wartego 3,5 miliona złotych pojazdu i pozuje do zdjęcia, triumfalnie podnosząc ręce do góry.

Okazało się, że przy okazji sesji zdjęciowej mężczyzna zdewastował luksusowy samochód, który wyprodukowano w ilości zaledwie 900 sztuk, a salon Lamborghini naprawę wycenił na 160 tysięcy złotych.

Ogłosił nagrodę za wskazanie sprawcy

Właściciel pojazdu przyznał, że „nie wie jakby się zachował”, gdyby był świadkiem tego aktu wandalizmu.

„Co ten człowiek sobie w ogóle myślał?” – mówi kolekcjoner.

Mężczyzna wyznaczył aż 100 tysięcy złotych nagrody za wskazanie sprawcy. Właściciel Lamborghini podkreślił, że nie chodzi tylko o pieniądze i ukaranie odpowiedzialnego za zniszczenia mężczyzny, ale chce także dać nauczkę innym wandalom.

„Pokrzywdzony poinformował o uszkodzeniu dachu swego pojazdu. Nie wiedział, w którym dokładnie momencie i w jakich okolicznościach do tego doszło. W okresie poprzedzającym zgłoszenie parkował swój samochód w kilku miejscach w Warszawie. Policjanci wykonali szereg czynności, które pozwoliły na ustalenie, co się właściwie wydarzyło i w jakim miejscu do tego doszło” – wyjaśniła kom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie w rozmowie z RMF FM.

Jak ustaliła policja, do zniszczenia doszło 17 października 2021 roku.

Osoby, które rozpoznają sprawcę aktu wandalizmu, są proszone o kontakt z policją w Pruszkowie. Informacje można przekazać drogą elektroniczną na adres oficer.prasowy.pruszkow@ksp.policja.gov.pl lub drogą telefoniczną pod numerem 47 72 46 213.

fot. YouTube screenshot

Źródło ; RMF FM ; YouTube ; policja

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Sara James, jury AGT - fot. screenshot YouTube @America's Got Talent

Sara James wystąpiła w finale amerykańskiego „Mam talent”. Publiczność i jury nagrodzili ją owacjami na stojąco! Zaśpiewała wielki przebój [WIDEO]

Julia Kamińska - fot. Instagram @_julia_kaminska_

Julia Kamińska pokazała nowego partnera? Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Ale ciacho! W sieci aż zawrzało